قرار دادن را احاطه کرده است (fx) غیر متقارن اتاق

آیا شما در حال حاضر MA FX بلندگو ؟

اگر شما باید از آنها استفاده کنید من توصیه می کنم اول از دو عکس’ مواضع بنابراین هر دو طرف است که حداقل در یک متقارن محل. اما ماهیت dipoles بدان معنی است که یک طرف خواهد بود قادر به ارائه طیف گسترده ای گسترش صدا و در سمت چپ نمی خواهد با آن چپ تویتر شلیک مستقیم به یک گوشه دیوار و. “شما گل اختر تغییر قوانین فیزیک!”

انتخاب اول من خواهد بود در واقع برای استفاده عادی قفسه کتاب سخنرانان به جای دی/bipoles در اتاق خود را در گوشه سمت چپ و دیگری در سمت راست درست در شمال درب با تویتر زاویه دار به طور مستقیم به سمت موقعیت صندلی. این امر حداقل رساندن سه برابر بازتاب اختلاف بین هر طرف اتاق. شما هنوز هم باس بازتاب رفتار متفاوت هر طرف اما اگر شما نسبتا کوچک standmounts آنها نخواهد بود رفتن بیش از حد پایین به هر حال.

اگر شما باید دیوار بلندگوهای خود را, من می خواهم با استفاده از چیزی است که می تواند زاویه دار نسبت به گوش دادن. MA Apexes (A10 را) خواهد انجام ترفند و بسیار شبیه تویتر به MA نقره اگر این چیزی است که خود را در مقابل 3 سخنرانان هستند.

در این مثال من فکر می کنم معمولی سخنرانان خواهد به نتایج بهتر از di-قطب. نمی شود آن را بسیار متفاوت به مکان من MA Apexes قبلی من در خانه است. و آن را به خوبی کار می کرد. آن را در واقع بسیار نزدیک به مکان های دالبی توصیه برای 5.1 تنظیم.

5.1 صدای فراگیر بلندگو راه اندازی | Dolby Laboratories

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر