Playstation Plus بازی – به روز رسانی ماهانه


جولای

امروز من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن PlayStation Plus بازی برای ماه آینده. از 5 جولای شما قادر خواهید بود به علت ضرب وشتم در جهنم و یا مبارزه راه خود را از طریق رئیس پس از رئیس در یک بازی با نام تجاری جدید.

برای اولین بار ما پرستاران ردیف: گت خارج از جهنم. با انتخاب شخصیت را وارد کنید باز جهان گودال ماسهبازی تنظیم جدید هادس و ویران. اگر شما در همه آشنا با Saints Row حق رای دادن, شما می دانید که برخی به طور جدی بیش از حد بالا antics در انتظار شما هستند. و اگر شما با آن آشنا نیست حق رای دادن? نگه دارید و بر روی کلاه خود را آماده شدن برای یک وحشی جیغ وداد بازی کردن و پرش در.

بعد Furi یک عنوان جدید از بازی نانوا. ساخته شده است در قضیه ساخت یک بازی است که هر دو ساده و عمیق Furi is a fast-paced تنش و در نهایت گیم پلی پاداش تجربه. عمق می آید از راه های که شما با استفاده از مهارت های خود را در منحصر به فرد مخالفان. Furi شما چاله در برابر نگهبان هر کدام با سبک خود را در آنچه احساس بیشتر شبیه به دقت گردد دوئل از دعوا رئیس. بازی نانوا ساخته شده اند چیزی واقعا خاص است و ما امیدواریم که شما از آن لذت ببرید.

و این همه نیست. در اینجا خود را کامل صف رفتن زنده در تاریخ 5 جولای:

PS به علاوه اضافی: Paragon یک کنسول PS4 exclusive
به عنوان یک مزیت اضافه شده در این ماه PS Plus مشترکین می توانید دسترسی سریع toParagon جدید MOBA از افسانه ای توسعه دهنده بازی حماسی. از 5 جولای PS Plus members باید دسترسی منحصر به فرد به رایگان Paragon استارتر پک که شامل دسترسی به بتا به عنوان به خوبی به عنوان دیگر در بازی ویژگی های چنین به عنوان سه چالش های استاد برای قهرمانان ابزار Murdock و داد و بیداد (برای باز کردن پوسته ایکس پی افزایش emotes عرشه شکافها و بیشتر). مطمئن شوید که شما را به استفاده از این بزرگی!

با به طور مداوم در حال گسترش فهرستی از قهرمانان منحصر به فرد معیار به شما اجازه سفارشی کردن روش بازی خود را برای تکمیل هم تیمی های خود و تسلط بر مخالفان.

PSPlus بازی در ماه ژوئن بودند از:

PSPlus بازی برای ممکن شد:

PSPlus بازی برای مارس بودند از:

PS Plus بازی برای مارس بود:

PS Plus بازی برای فوریه 2016 شد:

PS Plus بازی برای ژانویه 2016 شد:

  • سخت افزار: Rivals (PS4)
  • Grim Fandango Remastered (PS4)
  • Dragon Age: Origins (PS3)
  • Medal of Honor: Warfighter (PS3)
  • Nihilumbra (PS Vita)
  • تاریخ: Legends of War

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>