لطفا کمک کنید با بلندگو و صدای فراگیر قرار دادن و من مطمئن هستم که اگر من می توانم یک 5.1.4 Atmos راه اندازی ؟

کل ایده داشتن چهار Atmos بلندگو به صدا فراتر از MLP به همین دلیل است که یک 7.1.4 عقب ترین Atmos بلندگو در پشت ناحیه همراه با عقب را احاطه کرده است. اگر شما مایل به رفتن برای یک 5.1.4 این امکان وجود دارد اما نه با مخلوط کردن و مطابق با انواع بلندگو. وجود دارد چند عضو در اینجا است که با استفاده از CA زن هرزه برابر سقف و زاویه دار به سمت MLP در نتیجه نگه داشتن همان بلندگو فرمت.

خواهد بود وجود دارد به مراتب بیشتر از یک زاویه در عقب بالا ترین سخنرانان اما اصلاح اتاق را به راحتی برای جبران این. اگر هر چیزی اگر شما می خواهید به نگه داشتن inceiling KEFs که اتفاقا بسیار خوب بلندگوهای سپس من را به جای کسانی که بلندگوهای سقفی شاید یک پا و یا تا بیشتر به سمت جلو و بالا نصب شده و زاویه دار بلندگو در عقب گرفتن که Atmos صدا گذشته شما.

یک سوال نمیتوانم جواب برای شما است که می تواند به درستی نصب شده و قرار داده شده 5.1.2 تواند بهتر از یک مصالحه 5.1.4 طرح است. تصمیم خود را به عنوان چند سوراخ در سقف در محل اشتباه ممکن است فقط لطفا هر کس در خانواده است.

این الكاف T101s خواهد بود مناسب برای نیازهای شما و مناسب برای قرار دادن. که اصلی خود را سازش که چیزی از تاثیر بر یک 5.1.4 که طرح آنها قطعا باید پشت سر شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>