مشکلات با فقیر بیش از اترنت برق عملکرد – Develo 1200Mb/s

اترنت خوب است برای بیش از 100m UTP کابل کشی (صرفا صحبت کردن, 90 متر به علاوه یک 5m هر پایان برای patchcords) – 20m است که به راحتی در عرض استاندارد. همچنین با این نسخهها کار در همان نرخ (“سرعت”) هر چه طول کابل لوب پس از آن نمی افتد با فاصله به عنوان فن آوری های دیگر انجام دهید. (آن هم با این نسخهها کار “پر سرعت” و یا نه در همه – وجود دارد هیچ چیز را در میان.) البته مسیریابی و پنهان کردن کابل است که اغلب یک چالش در مناطق طراحی شده برای آن است.

مقدار زیادی از آن را با استفاده از CRC – اساسا آن را یک کنترلی استفاده می شود برای تست یکپارچگی برخی از “چیز” – ie. بلوک از داده های برگرفته از یک HDD و یا داده های شبکه های انتقال. اترنت با استفاده از CRC, Wi-Fi با استفاده از چیزی شبیه به نام “FCS” (frame check sequence) و اگر من همیشه می دانستم که چه HomePlug با استفاده از من را فراموش کرده ام, اما من می توانم با خوشحالی آن را یک CRC.

در شبکه داده ها از نظر “قابل اعتماد” و “غیر قابل اعتماد” باید به معنای خاص است. فن آوری های مانند ethernet, Wi-Fi و HomePlug هستند “غیر قابل اعتماد” است که اگر خطاهای شناسایی شده در انتقال متخلف بسته می شوند در سکوت دور انداخته و بدون اطلاع فرستنده. من نمی دانم که آیا HomePlug می کند و یا این است که آیا هر گونه تسهیلات به درخواست re-انتقال.

اما خطاهای CRC نشان می دهد فاسد و یا انتقال ناقص و بیشتر از آنها شما باید آن را نشان می دهد بدتر از این لینک است. چگونه “طبیعی” این است که برای HomePlug من نمی توانستم بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید