QNAP TS-251+ تعمیر انگلستان ؟

من NAS شکست خورده پس از به روز رسانی سیستم عامل در سال گذشته و هیچ چیز من در تلاش است به بوت شدن. من سعی کردم

توسط EXAMPLENEWS در 22 خرداد 1399
من NAS شکست خورده پس از به روز رسانی سیستم عامل در سال گذشته و هیچ چیز من در تلاش است به بوت شدن. من سعی کردم همه نوع از چیزهایی که QNAP پیشنهاد کرد فایده ای نداشت و من تا به حال یک دوست در آن نگاه کنید که درک این عملیات به مراتب بیشتر از من (که سخت است نه به عنوان من آن را دریافت نمی در همه). من فقط به حال با استفاده از چیزی که به عنوان بازگشت به بالا برای ضبط و پخش اشعه و به جریان آنها و flacs به من سلام.

من در گذشته در مورد مراقبت از داده بنابراین من تصمیم به دیگری بروید و انجام یک تنظیم مجدد کارخانه به عنوان qfinder حاضر به دیدن هارد دیسک و نمی initialise.

قرار دادن paperclip و در انتظار بوق

به طوری که من حتی نمی تواند انجام دهد.

من مشکوک مسائل مربوط به سخت افزار اما واقعا نمی دانم. هر گونه توصیه برای کسی که در انگلستان که من می توانید ارسال به ترمیم آن را به عنوان واقعا جای گران paperweight در حال حاضر. آن را خارج از گارانتی بنابراین من هیچ چیز مفید تر از QNAP خود را.

فقط نیاز به کسی که می تواند آزمون و جایگزین هر گونه قطعات معیوب و به من و دوباره در حال اجرا. من تا به حال آن را در یک raid پیکربندی بنابراین اگر این اطلاعات است که هنوز هم وجود دارد و سپس بزرگ اما نه پایان جهان اگر نه.

با تشکر

مارتینtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب