ضبط به HDD

سلام
من فقط خرید یک ال ای OLED55E8PLA با استفاده از Freeview. قرار بود همه خوب تا زمانی که من از تیم پشتیبانی خود را برای اطلاعات بیشتر در ضبط به HDD.

LG تیم پشتیبانی باید فقط به من گفت که برای ضبط به یک HDD تلویزیون مجهز می شود تا به عنوان مثال شما می توانید ضبط به یک HDD هنگامی که تلویزیون در حالت آماده به کار. من در حال حاضر در تلاش برای روشن شدن این با آنها را به عنوان آن به نظر می رسد پوچ. برای مثال اگر این درست است پس اگر من دور برای تعطیلات آخر هفته و می خواهید برای ضبط چیزی است که من نمی توانم دسترسی از طریق گرفتن تا من را مجبور به ترک این تلویزیون در تمام آخر هفته!

تنها راه حل تا کنون ذکر شد برای به دست آوردن یک set-top box که نه تنها اضافه کردن یکی دیگر از هزینه اما نوع نفی کل (گران قیمت) تلویزیون هوشمند ارائه یک ساخته شده است در راهنمای/مولتی مدیا, بازی, و غیره.

پس سوال اول من این است که اگر هر کس دیگری گفته شده است این توسط LG/رو این موضوع ؟

سوال دوم این است که توصیه های برای هر یک HDD و یا SSD ضبط است که مناسب برای تلویزیون ؟ LG توصیه عدم پیگیری HDD است که نیاز به بیش از 500mA.

هر گونه مشاوره/کمک خواهد بود تا حد زیادی قدردانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>