جای پلاسما – که تلویزیون ؟ من upselling خودم بیش از حد ؟

من فقط تا مطمئن شوید که درست راهنمای وجود دارد. عنوان تاریخ 2019-20 که با وجود طیف جدید مدل های منتشر شده در حال حاضر, آن را نمی خواهد تا زمانی که در اطراف جمعه سیاه در این سال جدیدتر 2020-21 طیف مدل های تبدیل شده با توجه به ارزش. به تازگی منتشر شده تلویزیون معمولا هزینه 50 درصد بیشتر از تلویزیون آنها را جایگزین و اصلا نشان دهنده یک معامله خوب تا قیمت های خود را رها کردن تا حدودی.

برای پاسخ به پرسش های شما:

من بهتر است با Dolby Vision یا HDR+? از مقاله دیگر خود را به نظر می رسد دالبی راه رفتن است.

Dolby Vision در حال حاضر بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود از HDR10+ اما هر دو فرمت را در آینده وجود داشته باشد. آنچه مهم تر از آن HDR فرمت تلویزیون پشتیبانی می کند این است که چگونه این تلویزیون می توانید صفحه نمایش HDR برای شروع با. اگر من تلویزیون را پشتیبانی نمی کند HDR10+ یا Dolby Vision, آن را هنوز هم کار می کنند و با کسانی که به عنوان HDR فقط با استفاده از استاندارد HDR10 لایه.

وجود دارد بزرگتر تفاوت در راه یک تلویزیون و بعدی نمایش می دهد HDR این بدان معناست که بسیاری از فرمت های تلویزیون پشتیبانی می کند. به خصوص اگر شما در حال تلاش برای مقایسه های مختلف technolgies.

تلویزیون های LCD مانند Q80R و بالاتر از قدرت عملکرد در یک اتاق روشن آنها بیشتر قابل توجه در هنگام استفاده با HDR از نورتاب هستند زیرا آنها می توانند بسیار روشن تر است. آنها مناسب برای کسی که می خواهد حداکثر تاثیر با HDR زمانی که آنها از آن استفاده کنید.

نورتاب در حال تصفیه شده بیشتر شبیه به پلاسما تکنولوژی آنها می تواند روشن و خاموش کردن هر صفحه به طوری که آنها را رنج می برند نیست از اشکال اصلی که تلویزیون های LCD انجام است که تنها قادر به کم نور تصویر در هر منطقه به جای هر پیکسل. آن را می سازد HDR بسیار بیشتر تصفیه شده و…در حالی که آنها نمی توانند به عنوان روشن به عنوان پایان بالاتر ال سی دی تلویزیون انجام آنها بسیار روشن تر از تلویزیون به عنوان پیر و می توانید در مورد 5x روشن تر از تلویزیون های پلاسما.

آیا تصویر/featureset از LG B9 حکم آن £400 تفاوت قیمت به Q80R?

من می خواهم پیشنهاد Q85R به ر بیشتر به B9 آن را قوی تر dimming و نمی خواهد رنج می برند به همان اندازه با فقیر صفحه نمایش یکنواختی در حالت HDR. در اروپا ما Q85R است به فروش می رسد به عنوان Q80R در آمریکای شمالی پس از بررسی آنلاین شما ببینید برای Q80R اگر آمریکایی باید نسبت به Q85R در اینجا به جای آن.

من مطمئن هستم که اندازه شما به دنبال در خرید اگر شما مایل 65″ مدل تلویزیون سامسونگ مثل Q85R کمی رقابتی تر ارزش عاقلانه نسبت به LG B9. در 55″ این B9 نزدیک تر خواهد شد در قیمت و در نتیجه واقعا خیلی بهتر است ارزش در نظر من است. دلیل این است که در 55″ LG B9 و سامسونگ Q85R بیشتر مشابه در قیمت 65″. بزرگتر شما بیشتر به شما پرداخت برای یک OLED در مقایسه با تلویزیون های ال سی دی.

در هر صورت اگر شما نمی توانید به اشتباه با هر دو آنها هر دو بسیار خوب تلویزیون. این ممکن است کمک به خواندن این اگر شما در حال حاضر: تلویزیون ال سی دی در مقابل OLED زیرا ممکن است یک دلیل خاص شما ترجیح می دهید یک تکنولوژی دیگر..بنابراین تصمیم گیری که آیا شما می خواهید برای رفتن برای یک OLED مدل و یا تلویزیون های ال سی دی می تواند برای یک تصمیم گیری ساده تر قبل از شروع به مقایسه مدل های مختلف technolgies به یکدیگر.

آیا هر دو باید برابر با تاخیر از یک بازی ،

شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد input lag بر روی هر تلویزیون شما خرید در حال حاضر. تمام تلویزیون در راهنمای من بسیار کم ورودی تاخیر.

LG B9 ممکن است پشتیبانی نمی 120 VRR در حالت HDR, هر چند که من خوانده ام C9 می کند و B9 سهام همان تراشه مسئول این تراشه سلام تفاوت هیچ همبستگی.. آیا هر کسی می دانم که اگر این تایید شده است هنوز رتبهدهی نشده است ؟ آیا Q80 حمایت از این ؟

آن را نه تایید شده است و در عین حال و متاسفانه آن را نمی خواهد تا زمانی جدید HDMI 2.1 منبع دستگاه ها منتشر شد. ما می دانیم که برای مطمئن شوید که LG C9 کار خواهد کرد اما ال جی هرزه اشاره کرد که B9 نمی خواهد کار با 120hz VRR با HDR مشغول اند. ما مطمئن هستیم که اگر این درست است یا نه چون از لحاظ فنی نباید آن را, اما ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که وجود دارد دستگاه های ما می توانید استفاده کنید برای تست. به طور معمول وجود دارد مشکلات در هنگام دندان درآوردن جدید HDMI استاندارد معرفی می شوند بنابراین بهترین خود را به فرض بدتر در حال حاضر و در نظر گرفتن گران تر C9 اگر شما می خواهید برای خرید در حال حاضر آینده از بازی در ذهن است.

با سامسونگ تنها Q90R پشتیبانی از 120 هرتز VRR با HDR ما نیست کاملا مطمئن شوید که آن را با نسل بعدی دستگاه و یا نه به خاطر آن نیست که درست HDMI پورت 2.1 به جای تنها یک بهینه سازی HDMI 2.0 پورت. یکی از دلایل LG B9 و C9 ترین در نظر گرفته اثبات آینده است چرا که آنها درست HDMI پورت 2.1.

-هزینه £400 بیش از Q80 – آن است £400 بهتر از یک تصویر با کیفیت چشم انداز?

به طور کلی من تنها رای دادن تلویزیون بر اساس تصویر با کیفیت بالاتر از هر چیز دیگری است. چون B9 با استفاده از تکنولوژی متفاوت برای سامسونگ Q80R/Q85R/Q90R آن سخت به مقایسه. من بهترین من در لینک بالا اما شما باید انتخاب کنید یک تکنولوژی برای شما واقعا از آنها دو جانوران مختلف هر دو با خود مثبت و منفی است که می تواند به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف متفاوت مشاهده شرایط اتاق و مشاهده عادات بین همه.

من فکر نمی کنم من در خطر OLED سوختگی در نهایت من و زندگی با یک پلاسما برای 8 سال بدون این موضوع اما نمی دانم اگر OLED را هر بیشتر حساس است. بزرگترین خطر جدی خواهد بود, بازی, بعد, اما حتی پس از آن من می خواهم به احتمال زیاد مکث چند بار تغییر منوها و غیره بنابراین نمی توانید تصور کنید که هر چیزی که استاتیک بر روی صفحه نمایش من در تمام طول روز.

راه کار آن است که همین کار را با OLED با تلویزیون های پلاسما, شما باید برای جلوگیری از محتوای کلی است که تعداد زیادی از تصاویر استاتیک و یا نوارهای. اگر شما را در درک چگونه کار می کند و شما احساس می کنید خود را استفاده نمی کند شما در معرض خطر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>