REW

من متوجه شدم که یکی از REW اقدامات از دیروز می دهد یک مثال خوب از اضافه کردن یک دوم زیر نظر دسی بل افزایش می دهد. به طور معمول انباشته دو فیلم باید به یک 6dB افزایش بیش از یک واحد اما عدم شرکت واقع جایگزینهای ممکن است به دست آوردن تا آنجا که 6dB به خصوص اگر فاصله نیست از MLP.

پس از معدن یکسان هستند subs/آمپر در گوشه های جلو و فاصله از MLP و سپس آن را به نظر می رسد از این ردیابی که من بسیار کامل 6dB به دست آوردن در سراسر معمولی <80 هرتز محدوده. این است که من خام ‘ پاسخ هیچ معادله و این تبادل نظر بقیه در جعبه مهر و موم شده. اتاق به دست آوردن کمک می کند تا من در اینجا بیش از حد, بنابراین EQ می توانید مرتب کردن بر اساس است که به عنوان نشان داده شده در من اثری ارسال شده در شب گذشته.

فقط فکر کردم ممکن است از علاقه به هر کسی با توجه به دوم زیر:

L R Both no EQ.jpg

که در آن دو فیلم در پاسخ به آن را آسان تر برای دیدن دوگانه زیر به دست آوردن: به عنوان مثال در 20Hz هر یک از زیر بازدید 92دسی بل در این اندازه گیری هر دو با هم بازدید 98dB.

من نیز در بر داشت که من را کاهش می دهد که 80 هرتز شیب با اضافه کردن 2mS تاخیر به دست راست فرعی (من با استفاده از REW تراز تابع برای تست این طوری نیست اندازه گیری برای تایید). این نیست تاثیر در بقیه پاسخ هر چند اضافه کردن بیشتر تاخیر انجام داد. ممکن است سعی کنید این دفعه من UMIK ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im