اتاق درمان – این سال را به روغن مار?

بزرگ به خرید تجهیزات صوتی را تضمین نمی کند صدای عالی. اتاق شما را تغییر صدای بلندگوهای خود را که شما مانع از لذت بردن از موسیقی و فیلم خود را در بهترین خود را.

به عنوان اتاق ایجاد مشکل طراحی و درمان آن منطقی به نظر می رسد اما مهم نیست که چگونه با دقت این کار انجام شود اتاق شما را به طور چشمگیری تغییر صدای بلندگوهای خود را.

اتاق درمان وعده برای کاهش این مشکلات اما آن را نمی تواند رفع بزرگترین مشکلاتی که در اتاق ایجاد کنید و می توانید کیفیت صدا بدتر و نه بهتر.

تعداد کمی از مردم می دانم که خیلی در مورد آکوستیک است که باعث می شود آنها را در معرض فروش محصولات و راه حل آنها لازم نیست. اگر شما در حال خرید یک خانه سینما و یا به دنبال به دست آوردن بهترین ها را از سیستم های موجود خود را, آن را به خوبی به انجام تحقیقات کمی. آن را می تواند به شما صرفه جویی در ثروت است و تنها راه برای مطمئن شوید که سیستم شما خرید را فراهم می کند بهترین عملکرد را در بودجه خود را.

من نصب کردم بیش از یک هزار خانه سینما و ساخته شده اند ده ها تن از سفارشی گوش دادن اتاق است. این راهنمای من است به خطرات و مشکلات طراحی آکوستیک و درمان است.

آکوستیک – درس هایی از سالن کنسرت

اکثر مردم می دانند که برخی از سالن های کنسرت صدا بهتر از دیگران است. برای 1000 سال acousticians طراحی شده است به منظور افزایش فضاهای صدای نوازندگان و بازیگران بر روی صحنه و آنها از نظر سالن و طنین آن را می افزاید: به عنوان حیاتی علاوه بر این به عملکرد.

1.jpg

مشکل با صفحه اصلی صوتی

در صفحه اصلی برای تلفن های موبایل منعکس کردن دیوار و سایر سطوح در اتاق می افزاید: به صدا مستقیم از سخنرانان ما. حذف این اضافات از اتاق و کیفیت صدا رنج می برند.

یک تفاوت بزرگ بین سیستم صوتی خانگی و سالن های کنسرت است و اندازه فضاهای درگیر است. این اتاق کوچک ما برای استفاده از هدفن و خانه سینما خراب باس از سخنرانان ما به دلیل این صداها را طول موج های بلند که بین دیوار در اتاق. تصور کنید که اتاق شما را پر از آب با امواج در حال حرکت به عقب و جلو. در برخی از نقاط در اتاق امواج خواهد بود واقعا بالا در حالی که در دیگران وجود خواهد داشت بزرگ نرخهای پایین. این چیزی است که اتاق خود را به باس فرکانس تقویت برخی از تلفن های موبایل در حالی که دیگران در حال لغو ساخت صدا به طور کلی دور از دقیق است.

عشق تو بلندگو

خوب بلندگو را صاف و حتی پاسخ فرکانسی است که به نظر می رسد چیزی شبیه به این.

2.gif

صاف نمودار نشان می دهد آنها را تکثیر هر فرکانس به عنوان با صدای بلند به عنوان بعدی. این اندازه گیری در نظر گرفته شد 1m دور از بلندگو اما ما به طور معمول نشستن 3-4 متر دور از سخنرانان در خانه سینما. در این فاصله بیش از 80 درصد از این صدا را می شنوید باید منعکس کردن دیوار و سایر سطوح در اتاق خود را.

این نمودار نشان می دهد همان سخنران اندازه گیری در 6 اتاق های مختلف. شما می توانید صاف و حتی پاسخ از ما بلندگو رفته و همان بلندگو صدا خواهد شد بسیار متفاوت از یک اتاق به اتاق.

3.png

اتاق درمان

اتاق درمان با استفاده از پانل ها و دیگر مواد قرار داده شده در اطراف اتاق را امتحان کنید و بازگرداندن پاسخ صاف سخنرانان خود را طراحی شده بودند به من بدهید. فرکانس بالا را می توان به راحتی کاهش می یابد با اتاق درمان اما در فرکانس های پایین آن است که تقریبا هیچ اثر.

کاهش یک طول موج است که می گویند 10 سانتی متر طولانی نیاز به مواد نیمی از این عمق اما به عنوان برخی از باس امواج بیش از 10m طولانی با اضافه کردن 5 متر از مواد 5m مورد نیاز برای جذب آنها به سادگی امکان پذیر نیست.

شنوایی انسان می پردازد 20,000 طول موج های مختلف. با دقت تنظیم همه از این به بازگرداندن حتی پاسخ از سخنرانان خود را با چند نوع مختلف از مواد فقط امکان پذیر نیست.

به عنوان درمان نمی تواند حفظ صدای بلندگوهای خود را با تمرکز بر یک کار بسیار ساده تر موضوع کاهش طنین زمان در اتاق. این طنین از یک اتاق است که فقط در یک اندازه گیری چه مدت آن طول می کشد برای تلفن های موبایل به مرگ دور و تبدیل شدن به نامفهوم.

کف زدن دست های خود را در یک اتاق با فرش و پرده و مبلمان نرم و شما را بشنود بدون اکو چون “softs” در اتاق را جذب کسانی که پژواک. آیا همان چیزی که در آشپزخانه و یا حمام و شما ممکن است شنیدن اندکی اکو به دلیل وجود دارد هیچ چیز نرم به جذب صدا.

اکثر UK, گوش دادن اتاق ها فرش شده اگر نه اضافه کردن یک فرش در مقابل بلندگو دارای اثر مشابه است. این به اکثر خانه های بریتانیا کاملا خوب طنین می کند و آنها را برای لذت بردن از موسیقی و فیلم است. اگر همه چیز بیش از حد زندگی می کنند فقط با اضافه کردن یک پرده است یک راه بسیار موثر برای کاهش زمان reverb استفاده.

در حالی که طنین زمان مهم است اندازه گیری صدا در فضاهای تجاری آن را به ندرت یک مشکل در خانه های بریتانیا و ارزش محدود به عنوان یک راهنمای خوب صوتی در صفحه اصلی صوتی.

Do No Harm

این مهم است که صدا به طور مستقیم از سخنرانان خود را صاف است و حتی, اما آن را نیز حیاتی است که بازتاب از دیوار و غیره نیز صاف و حتی. صدای شما را بشنود در یک اتاق است که ترکیبی از صدای مستقیم از سخنرانان و بازتاب از اتاق و مگر اینکه هر دو صدا همان صدا به طور کلی کیفیت خواهد بود به خطر بیافتد.

هر زمان که درمان قرار داده شده است بر روی یک دیوار را کاملا جذب برخی از فرکانس های, در حالی که کاهش دیگران است. این تغییرات صدا از بازتاب از اتاق خود را به طوری کلی صدا از بلندگوهای خود را به خطر بیافتد.

بسیاری از “آکوستیک طرح” آیا هیچ تجزیه و تحلیل واقعی از اتاق و به سادگی پیشنهاد اضافه کردن چند نوع مختلف از مواد به دیوار. این تغییر خواهد کرد به طور کلی صدا را می شنوید و از بلندگوهای خود را به خطر انداختن عملکرد.

اصلاح اتاق – یک راه حل برای صدای بهتر

هر اتاق را از بلندگو صدا متفاوت است. تنها راه برای دانستن اثر این اتاق بوده است برای اندازه گیری عملکرد از سخنرانان در اتاق. بدون این اطلاعات دستیابی به دقیق صدا غیر ممکن است.

الکترونیکی اتاق اصلاح سیستم های اندازه گیری صدا از بلندگوهای خود را در اتاق خود را کنید و سعی کنید برای اصلاح و خیزها اتاق ایجاد کرده است. این سیستم بطور قابل توجهی متفاوت است در کیفیت اما فرایند اندازه گیری اتاق و به صورت الکترونیکی تصحیح مشکلات تنها روشی است که دارای پتانسیل برای ارائه بهترین کیفیت صدا.

تست تئوری

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات غلط در مورد صحبت های صوتی و فروش طراحی اتاق و درمان بسیار سودآور است. اگر شما با توجه به یک سینمای خانگی یا اتاق موسیقی لطفا انجام تحقیقات خود را و اعتماد گوش خود را به شما را راهنمایی.

کسب و کار من است با تمرکز بر ارائه بهترین صدا ممکن است برای بیش از 30 سال است. در سال های اخیر من شنیده ام بسیاری از بلندگو سیستم های که خراب شده است گران قیمت اتاق درمان.

این عکس نشان می دهد یک هدف ساخته شده گوش دادن اتاق ما تا به حال طراحی شده توسط یکی از جهان پیشرو آکوستیک, شرکت های طراحی. آن ساخته شده بود به نسبت مناسب با گسترده باس تله انتشار پانل قابل تنظیم سقف و دیفیوزر و جذب. آن را به مراتب بیشتر طراحی هوشمند است که بسیاری از سیستم های که به سادگی توصیه رفع پانل های پارچه به تمام دیوار.

پس از تکمیل, من کاملا جریان توسط صدا از اتاق. من به طور منظم نصب همان بلندگو سیستم های مورد استفاده در این اتاق در مشتری خانه ها و دستیابی به مقدار بهتر صدا بدون هیچ گونه درمان است.

عملکرد سیستم در این اتاق در حال حاضر استثنایی با فوق العاده حتی پاسخ به 10Hz. این کیفیت صدا شده است به دست آورد با استفاده از بهترین باس های مدیریت و اصلاح اتاق در دسترس از Lyngdorf صوتی. دولت از هنر در طراحی اتاق و درمان را ارائه نمی صوتی بزرگ است.

4.jpg

این یک تصویر از دوم ما سینما که در آن وجود دارد هیچ درمان های صوتی. Steinway Lyngdorf سیستم استفاده می کنیم در اینجا در نظر گرفته شده است برای استفاده در اتاق های بدون اتاق درمان. شما بلافاصله می توانید آن را بشنوند و نسبت به سیستم در هدف ساخته شده گوش دادن اتاق است.

5.jpg

ما باید 5, گوش دادن اتاق که فقط یکی از آنها دارای هر گونه درمان های صوتی. ما نگه داشتن 10 سیستم های مختلف را برای شما به هر یک از آن ها را فراهم می کند پاسخ فرکانس دقیق استثنایی باس با توجه به این اتاق اصلاح سیستم استفاده می شود.

وجود دارد هیچ درمان های صوتی و یا طراحی فرایند است که می تواند در ارائه این نتایج.

خود را گوش دادن اتاق است دشمن که اثرات باید ریشه کن کرد. باید علاوه بر مثبت خود را به سیستم صوتی. اگر شما با توجه به صفحه بزرگ سینما و یا سیستم های صوتی و مطمئن شوید که برای پیدا کردن یک طراح است که این را درک می کند.

اگر شما مقاله ها و خطابه مانند به استماع این سیستم و قرار دادن تئوری به آزمون لطفا در تماس گرفتن.

زمانی که این ویروس در گذشته من نگاه به جلو به داشتن فروم باز روز یک بار دیگر.

در ضمن برای خواندن کامل داستان ما دولت از هنر گوش دادن اتاق با گسترده طراحی آکوستیک و درمان بروید به: www.geckohomecinema.com

RoomPerfect است اصلاح اتاق است که ما با استفاده از همه ما استریو و فراگیر سیستم. آن را تنها اصلاح سیستم است که حفظ این صدا از بلندگو استفاده می شود که ترکیب بلندگو و ساب ووفر با هم برای بهینه باس و عملکرد است که به بهترین نتایج در اتاق عادی.
بیشتر بخوانید در: www.lyngdorf.com

ما توصیه می کنیم MK حرفه ای بلندگو سیستم ما سیستم سینمای خانگی.
بیشتر بخوانید در: www.mkloudspeakers.com

وضعیت فعلی هنر در هدفن و سینمای خانگی و سیستم Steinway Lyngdorf تمام سیستم های دیجیتال است که استفاده از RoomPerfect. شما می توانید در ادامه مطلب: www.steinwaylyngdorf.com

در آخر از شما دعوت به بازدید از Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im