روتر برای جایگزین کردن آسمان روتر

ممکن است که یک “ها” جایگزینی وقت است بهترین راه حل برای شما هدف:

اگر شما در حال اجرا از پورت اترنت اضافه کردن یک کمی “دسکتاپ” سوئیچ اترنت می تواند هزینه به عنوان کمی تا چند 20 GBP. هر چند این بدان معناست که شما رو “دو جعبه” راه حل.

Wi-Fi انتقال قدرت توسط قانون محدود شده و بسیاری از کیت است و همیشه بوده است, در یا نزدیک به حداکثر مجاز. هیچ سحر و جادو “uber-روتر” در خارج وجود دارد با “خیلی بهتر سیگنال” از هر کس دیگری است. حتی اگر وجود دارد Wi-Fi دو راه رادیو “گفتگو” مانند دستگاه مخابره فیلم ناطق نه یک راه “سخنرانی” مانند تلویزیون. به مقدار استفاده از هر “بهتر سیگنال” از یک روتر نیاز خواهد بود به زوج با “بهتر سیگنال” از دستگاه های مشتری در جهت است که آنها هنوز هم می تواند “شنیدن” هر یک از دیگر. در حالی که وجود دارد برخی از سود بود با روتر است که باید هوشمندانه طراحی آنتن (یا حداقل سعی از شما به طور کلی در ارزان روتر ISP) – من فکر می کنم آنهایی که psychopomp نقل ممکن است چنین پیشرفت تمایل به نرخ بهتر در محدوده (سرعت در محل داده شده) از هر گونه بهبود در منطقه تحت پوشش. حتی پس از آن, آن را یک قمار – شما نمی دانید که چگونه چگونه هر روتر در حال رفتن به انجام در محلی خود را تا زمانی که شما آن را امتحان کنید – آن را حتی می تواند بدتر بنابراین احتمالا بهترین به خرید از جایی با بازده خوب سیاست.

یک روتر جدید ممکن است فایده برخی از حاشیه منطقه تحت پوشش بهبود اما دوم (سوم و چهارم و غیره) Wi-Fi را به شما تضمین 100% پوشش برای بهبود بیشتر یا کمتر همان پول (و حتی ممکن است بهبود توان برای شبکه به عنوان یک کل.) آن را برای هیچ چیز نیست که در سایت ما قرار داده و ده ها اگر نه صدها نفر از نقاط.

این “ترفند” با استقرار اضافی Wi-Fi به نقاط مهم این است که چگونه شما ایجاد “backhaul” پیوند بین پاسگاه نقاط و بقیه (سیمی) شبکه. “مناسب” کابلی اترنت سریع ترین و قابل اطمینان ترین جایگزین های دیگر در حال تونل بیش از برق با استفاده از فناوری HomePlug و یا با استفاده از Wi-Fi را با چیزهایی مانند تکرار و/یا به اصطلاح “مش” لینک کلیک کنید. Wi-Fi و HomePlug backhaul هر دو دارای چالش های خاص خود است اما گاهی اوقات هیچ جایگزین اگر شما نمی توانید در قرار کابلی اترنت backhauls. (و یا پیدا کردن سحر و جادو uber-روتر با “خیلی بهتر سیگنال” و اسب شاخدار شاخ و رنگین کمان :) )

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de