A0ECFA22-0C6E-42C0-8840-2DA78A71DCAC.jpeg
ECF6DCEE-16E3-40D6-9D16-A6256DE9385F.jpeg

آن زمان شروع به صاحب تاپیک بیش از حد شبیه به Q90r یکی. تصویر بالا q85r پایین Q80R

برخی از خبر خوب از یک مالک در ایالات متحده آمریکا:
به روز رسانی در Q80
سلام بچه ها پس از آن شده است و تقریبا یک هفته پس من Q80 تحویل داده شد. من در اطراف با تنظیمات تصویر, تلاش های مختلف تنظیمات با local dimming خودکار حرکت تقویت کننده کنتراست نور پس زمینه روشنایی و غیره. زد و خریداری سیاره زمین 2 و Avengers Infinity War 4K ضبط و پخش اشعه برای تست کردن 4K و HDR. اگر شما واقعا می خواهید چیزی برای نشان دادن حالت 4K تصویر از این مجموعه قطعا انتخاب کنید تا سیاره زمین 2. تصویر کاملا خیره کننده با سیاره زمین 2.
در اینجا برداشت من تا کنون (من هیچ کارشناس و لازم نیست که هر گونه تجهیزات تست بنابراین این فقط نظر من است اما من امیدوارم که این کمک می کند تا دیگران تصمیم می گیرید اگر این مجموعه برای آنها.
1. 4K کیفیت تصویر کاملا زیبا. جزئیات و وضوح شگفت انگیز است. رنگ ها واقعا پاپ و ایستادگی کردن. سیاه پوستان بسیار خوب است. در نزدیکی OLED سطح اما من احتمالا هنوز به OLED کمی لبه.
2. من FIOS و ارتقاء بسیار خوب است.
3. من نمی دیده بان هاکی اما از آنجا که بحث زیادی در مورد DSE من چک کردن یک بازی هاکی و به صداقت واقعا نمی توانست بگوید. من حتی سعی کردم یکی از کسانی که DSE آزمون در یوتیوب و شاید دیدم کمی جزئی DSE در اینجا وجود دارد اما شما را باید به طور جدی به دنبال آن توجه کنید. این قطعا اتفاق نمی به اندازه کافی برای من به عنوان یک معامله شکن یا درایو من دیوانه و هیچ جایی به عنوان بد به عنوان برخی از این فیلم به عنوان مثال من در اینترنت دیده می شود.
4. هر گونه باندهای عمودی تا کنون. (تا به حال به تصاویر گوگل در اینترنت به دانستن آنچه در آن مانند به نظر می رسد)
5. نیز وجود دارد بسیار کم گل اما دوباره که در آن هیچ عنوان بد به عنوان نمونه در وب است. گمان می کنم آن است که ذاتی با تلویزیون های LED? قطعا نمی تواند به دور از این تجربه برای من است و بهبود گسترده از چه مجموعه ای است که جایگزین آن است.
6. یک مسئله وجود دارد با وای فای خودکار اتصال به شبکه. به نظر نمی رسد قادر به دست آوردن IP به طور خودکار و من AP درست در کنار تلویزیون. تا به حال به صورت دستی وارد کنید IP, DNS و gateway برای اتصال. احتمالا نیاز به بررسی با پشتیبانی سامسونگ بر روی آن است.
7. حرکت فوق العاده است برای من. من تماشای بسیاری از بیس بال و من زمانی که توپ در هوا است, شما می توانید توپ های خطی. هیچ است وجود دارد که در Q80R. نمی توانید صبر کنید برای فصل جدید را آغاز کند.
8. عشق از نگاه تلویزیون خود را. خار, خاکستری رنگ بسیار درجه یک نگاه به نظر من.
امیدوارم که این کمک می کند تا دیگران که در حال تصمیم گیری در صورتی که این حق برای آنها. من عاشق این تلویزیون تا کنون هیچ تاسف با خرید من

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im