@flipswitch بسیار عالی با تشکر از شما برای ارسال این!

فقط به عنوان من فکر کردم آن را به نظر می رسد که تنها 40″ (و احتمالا پایین تر) هستند direct-lit 48″ و بالاتر هستند Edge-lit بنابراین H6400, H6500 بدیهی است که همان پنل. پیشنهاد من این است که چرا سطح سیاه و سفید گزارش های متنوع برخی از بررسی 40″ و برخی 48″ من را پیدا 48″ سیاه و یکنواختی بسیار متوسط به حداقل می گویند اما نه به نقطه آشکار است (اگر چه من آخرین مجموعه ای بود IMO).

پس از چند روز از ‘بحث’ با خط فروشگاه من خرید تلویزیون از (کرامپتون و مور) آنها در نهایت توافق کردند که به جای من مجموعه دوم اما مصر هستند که هیچ تقصیر و اگر چه من ارسال آنها را به یک تصویر آنها موفق به دیدن آن در هنگام چک کردن پانل… (یکی از اولین بود resealed و من حاضر این (اما آنها گفتند من بود که داد و بیداد کن))
من در حال حاضر به توافق برسند که اگر آنها را ارسال یک پنل این یکی از آخرین و اگر من به سادگی با این تصویر من را به صندوق بازگشت هزینه حمل و نقل (کاملا خوب) و تنها اجازه داده می شود بازپرداخت به من بدیهی بودن بیش از حد آنها :rotfl: به نمایشگاه بانوی من صحبت کرد که بسیار اما شما می توانید از شنیدن این شرکت که بسیار ناراحت او گفت که زمانی که من این تلویزیون جدید من نباید آن را در آزمون به دنبال گسل و باید فقط لذت بردن از تلویزیون… “آره خوب”…. آره حق با شماست! :p

انگشتان عبور دوباره!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im