من در حال حاضر من تا به حال 65″ بیش از 24 ساعت و به روز رسانی از آخرین سال بالا تنظیمات hu8500.

افرادی که به عنوان خوانده شده پست های من را می دانم که من تنها به روز رسانی به عنوان من یک ocd و می خواستم قاب نقره ای برای مطابقت با اتاق من و سخنرانان بهتر!

تنظیمات سود در این سال مدل:
HDR
نانو دات led لایه
کاهش انعکاس صفحه نمایش
کدک Vp9
octacore cpu

برداشت اول در مقایسه با سال گذشته hu8500:
من از آنها بدم میاید از راه دور!
شما می توانید با استفاده از قبلی نقش ونگار ریگی دادن به سبک سامسونگ از راه دور به طور کامل کنترل آسمان جعبه وجود دارد یک راهنمای دکمه های بازی مکث عقب و غیره یکی از جدید هیچ کدام از آن! شما مجبور به استفاده از روی صفحه کنترل از راه دور! بسیار عقب گام imho.

در حال حاضر قادر به پیدا کردن برنامه Netflix بکشد یا ساخته شده است در و یا در فروشگاه App. به اعتقاد من به دنبال ave فروم آنها در حال انتظار برای برنامه به امضا کردن.

بدون عینک 3d شدند با معدن.

به نظر می رسد نمی توان به عنوان روشن به عنوان hu8500 در اتاق من با استفاده از چراغ روشن حرکت (bfi که کم نور صفحه نمایش) من نور پس زمینه در 14 روز جدید js9000 آن را در 18. (من بسیار روشن اتاق با این حال)

آه می توانم بگویم دوباره من چقدر متنفرم از راه دور! مگر در مواردی وجود دارد یک به روز رسانی حدس می زنم آن را به عقب با استفاده از آسمان از راه دور!

به روز رسانی:

آنها نمی جمع آوری یک جعبه اتصال یا از راه دور از hu8500 بنابراین من زوج hu8500 از راه دور و آن را به طور کامل کار می کند! بنابراین من با استفاده از آخرین سال های دور!

und از ساخته شده است در یوتیوب برنامه بزرگ و بارهای به 4k سریعتر شاید کدک های جدید? (من فقط یک dl با سرعت حدود 13mbps)

پایان این تلویزیون نسبت به سال گذشته بالا پایان hu8500 خیلی بهتر و به نظر می رسد و احساس می کند حق بیمه بیشتر محصول imho و در مقایسه با سال گذشته آن را مدل باریک به نظر می رسد با توجه به لبه های مخروطی.

صدا نیز بسیار خوب ساخته شده است در بلندگو و در واقع برخی از وزن و باس صدا

حرکت: من با استفاده از معدن در سفارشی با تاری کاهش 10, لرزش شدید 0 چراغ روشن حرکت در حالت فیلم ، من هنوز متوجه هر گونه سکسکه!, من می خواهم بگویم این حرکت است بهبود یافته بیش از hu8500 (که من با)

4k مجلل فوق العاده است در صندلی فاصله حدود 9 فوت.

Smart led تابع (ابعاد رهبری در مناطق تیره) کار می کند خیلی بهتر نسبت به سال گذشته مدل بالا.
من متوجه آن استفاده می شود به علت برخی از نوسانات در گفتن یک آینه روشن از نور رنگی دیوار که برخی از خطوط در آن تقریبا اندکی flicker/موج دار شدن, من هنوز برای دیدن این مدل انجام آن را تحت شرایط مشابه نیز هنگامی که نور به یک صحنه به آرامی آن را همیشه به عنوان صاف از لحظه ای که سیستم تصمیم به تعطیل led های پایین خوب بود اما در حال حاضر و دوباره متوجه شدم آنچه در آن انجام شد.

من هنوز متوجه این پنل انجام آن و سینما سیاه و سفید (نور از میله های سیاه و سفید) با این نسخهها کار بسیار بسیار خوب! (هم در hu8500)

آن را نشانی از یک کار بزرگ از برجسته بسیار روشن بخش هایی از صفحه نمایش یعنی آفتاب و غیره!

یک جعبه اتصال طرفداران به نظر می رسد کمی بلندتر! نه با صدای بلند اما بلندتر شما احتمالا تنها متوجه آن اگر تلویزیون بود در قطع وجود دارد هیچ چیز دیگری اتفاق می افتد در اتاق و شما در تلاش بودند به خواب!.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de