بنابراین من نمی تواند درک…

…چگونه می تواند وجود داشته باشد قابل شنیدن تفاوت بین مدرن 320kbps متغیر MP3s (یا هر Spotify با استفاده از “با کیفیت بسیار بالا” این روزها) و با فشرده سازی lossless FLAC, SACD و یا هر چیز دیگری واقعا. در حال حاضر من می دانم که این صحبت شده است در مورد به مرگ و من خواندن برخی از این موضوعات. و من می دانم که مردم باید نظرات قوی در مورد این چیزها. اما نوع علمی فرد که غوطه ور خود را در 1000s از پژوهش و مقاله من می خواهم به آدرس قلب این سوال که ‘ به همین دلیل من ساخته شده این موضوع:

آیا تک صالح مطالعه دو سو کور است که نشان می دهد که انسان حتی صوتی مهندسین و سایر حرفه ای ها در واقع می تواند هر یک از این تفاوت? من نمی خواهم نظر شما را در همه (نه این که آن نامعتبر است و یا هر چیزی) و یا چگونه شما نظر علم صوتی و چه نتیجه گیری شما می توانید در قرعه کشی (نه که هر یک از آن نامعتبر است). برای سیر کردن حس کنجکاوی خود من, من پرسیدن چه مطالعات دوسوکور از این ثبت می شوند, چگونه صدای این روش این است که اندازه نمونه استفاده می شود و آنچه يافته بودند. در این تاپیک من به عنوان خوانده شده, من تو را دیدم مطالعات که گفت که این تمایز می تواند ساخته شود. من می خواهم به می دانم که اگر هر گونه وجود دارد -مقیاس بزرگ – مطالعات است که می گویند هر چیزی به خلاف.

P. S. نمی کند لطفا مرا بکشند. با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>