برخی از مشاوره لطفا – XF9005 یا …

سلام به همگی مدت زمان طولانی (روشن و خاموش) lurker اینجا.

من در حال حاضر 40″ سامسونگ JU6400 که با توجه به محتوای گاهی به یک تصویر فوق العاده و گاهی اوقات درایو من دیوانه. به دنبال در به روز رسانی به 55″ است که بیشتر مناسب برای اندازه اتاق. آن است که به طور کلی فقط من مشاهده آن به طور مستقیم روبروی تلویزیون بنابراین هیچ نگرانی در مورد زاویه دید. به طور کلی به خوبی روشن اتاق در طول روز و اتاق تاریک در شب (در حال حاضر با ارزان نور محیط در پشت در تلویزیون)

من به طور عمده تماشای آسمان Q UHD و 1080p (اگر واقعا 1080p) فوتبال F1 و مجموعه های تلویزیونی است. من هم تماشای بسیاری از Netflix سریال در UHD و HDR. گاه به گاه بازی با Xbox One (fifa و بازی های رانندگی)

من مسئله اصلی با JU6400 – صرف نظر از تنظیمات پیدا کنم زمانی که من به تماشای فوتبال وجود دارد مقدار زیادی از تاری و juddering در اطراف توپ و بازیکنان. تاری است که گاهی اوقات آنقدر بد است که به نظر می رسد خارج از فوکوس و messes با چشمان من. به ویژه هنگامی که من به تماشای فوتبال (تقریبا به طور کامل روی صفحه نمایش سبز) برخی از مناطق از صفحه نمایش در حال تیره تر از دیگران در نوار عمودی که من فرض است که به نور پس زمینه?
من به تازگی متوجه شده اند که من واقعا مبارزه با برخی از صحنه های تاریک – برخی خوب هستند و دیگران هستند و تکان دهنده

من کمی لبه سمت سونی XF9005 که به اعتقاد من هزینه خواهد شد در اطراف £700-750 پوند (هر چند که من آگاه هستم من فقط از دست رفته یک ترک خوردگی مقابله در Costco)

من ملاحظات اصلی در حال ساخت مطمئن شوید که من خوشحال هستم با کیفیت تصویر خاص برای تماشای فوتبال بدون motion blur/juddering اما همچنین خوب همه دور تلویزیون به صورت کلی مشاهده با کیفیت تصویر خوب. من قصد دارم برای حفظ این تلویزیون برای آینده 5+ سال است.

در حالت ایده آل من می خواستم به صرف حدود 500 اما از پژوهش من انجام داده اند به اعتقاد من XF9005 خواهد بود این گزینه بهتر است.
اگر XF9005 (یا هر تلویزیون که برای ماده) خواهد بود مناسب برای نیازهای من من ممکن است وسوسه به بودجه اگر تفاوت در کیفیت گسترده است – اما در حالت ایده آل من می خواهم به نگه داشتن هزینه های پایین به عنوان امکان پذیر است.

سایر ملاحظات:-
سونی XG9505 (حدود 1000 پوند)
سامسونگ Q85 (حدود 1000 پوند) – یا Q80 اگر حداقل تفاوت
LG B9 (حدود £1050) *

*از آنچه که من خوانده LG B9 بسیار خوب است اما من نگران سوختگی در به عنوان من به تماشای آسمان اخبار ورزشی و اخبار آسمان اغلب برای مدت طولانی از زمان و آنها را به سمت پایین میله – یا باید من نمی شود نگران این ؟

به طور خلاصه:

  • من به احتمال زیاد به رنج می برند از هر گونه تاری/juddering هنگام تماشای زنده ورزشی با هر یک از پیشنهادات ؟
  • که تلویزیون می تواند بهترین گزینه است ؟
  • اگر همه از تلویزیون مناسب خواهد بود که تلویزیون است که به احتمال زیاد برای من بهترین ارزش برای پول ؟
  • یا – است motion blur/juddering چیزی است که من را به زندگی می کنند با صرف نظر از تلویزیون ؟

هر گونه کمک خواهد بود تا حد زیادی قدردانی

با تشکر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>