Sonos Arc + زیر + 2 یکی را راه اندازی dissapointing - جایگزینی پیشنهاد ؟

من فقط متوجه این است که اروپا موضوع. من بد است. برای ما کاربران بررسی شد ارسال شده در مارس سال 2020 است.Camelo

توسط EXAMPLENEWS در 7 مرداد 1399
من فقط متوجه این است که اروپا موضوع. من بد است. برای ما کاربران بررسی شد ارسال شده در مارس سال 2020 است.


Camelot یکی
3.0 از 5 ستاره پتانسیل زیادی برای واقعا بی سیم صدای فراگیر اما در حال حاضر با برخی از اشکالات جدی
بررسی در ایالات متحده در ماه مه 20, 2020
تایید خرید
خلاصه: کاملا بی سیم صدای فراگیر بلندگو را JBL نوار 9.1 یک محصول منحصر به فرد است که می تواند مناسب برای نیازهای من. اما وجود دارد برخی از تجارت آف و قابل توجهی اشکالات. من امیدوارم JBL رفع خواهد شد بزرگتر مسائل با به روز رسانی سیستم عامل اما به عنوان آن نشسته امروز من قصد دارم به آن را برای بازپرداخت بازگشت.

دیگر نقد و بررسی:
اولین و مهمترین, شما باید درک کنند که 9.1 در نوار 9.1 نام است که فقط یک نام است. این نیست 9.1 صدای فراگیر واحد; این 5.1.4. (5 سیگنال اصلی drivers, 1 ساب ووفر, 4 Atmos/DTS:X اثر drivers)

شما همچنین باید بدانید که JBL است که حمل و نقل لوازم جانبی مختلف بسته به محل. ما نسخه من از آمازون آمد با صدای اصلی, نوار, 2 بی سیم/قابل شارژ بلندگو صدای فراگیر, 1 ساب ووفر و 2 کابل برق (نوار و sub), 1 HDMI, کابل و دیوار کوه سخت افزار برای نوار خود را. بر خلاف نسخه انگلستان معدن را شامل نمی شود مغناطیسی پوشش کلاه پایان برای شارژ و پورت میکرو USB شارژ کابل یا دیوار کوه سخت افزار برای بلندگو صدای فراگیر. من نمی نیاز به هر یک از کسانی که همه چیز فقط اشاره آن به دلیل بسیاری از سایت های بررسی به آن اشاره کرد از جمله این لوازم جانبی اضافی.

من قادر به تست eARC چون من 2017 مدل تلویزیون سونی را پشتیبانی نمی کند آن را. به جای من تغذیه نوار 9.1 با یک کابل HDMI از کارت گرافیک nVidia Shield TV (2019 نسخه) به HDMI در نوار سپس HDMI به تلویزیون. با راه اندازی این, من قادر به دریافت Dolby Atmos و DTS:X در نوار 9.1 هنگام بازی در رسانه ها از Kodi و آمازون نخست تصویری. (دیزنی+ در حال حاضر مسدود کردن Atmos با توجه به کروناویروس مسائل مربوط به پهنای باند) من نمی باید یک اشتراک Netflix به آزمون.

تقریبا بلافاصله من به برخی از مسائل جدی و محدودیت ها با نوار 9.1. برای شروع من نمی توانستم آن را برای تکمیل خودکار کالیبراسیون. مسن نوار 5.1 تا به حال یک میکروفن خارجی ورودی شما می توانید استفاده برای کالیبراسیون. برق وصل کردن میکروفن در آن مجموعه در صندلی مورد نظر خود را و اجازه دهید آن را انجام دهد آن چیز است. JBL تصمیم به از بین بردن این گزینه برای 9.1 و تنها تکیه بر یک میکروفون ساخته شده را به soundbar خود را. خودکار-کالیبراسیون نیاز به 2 مرحله اول شما را احاطه کرده سخنرانان بعدی به جایی که شما نشسته به طوری که آنها می توانید ارسال صدا به soundbar mic (مرحله 1) سپس شما را در حرکت آنها را به جایی که آنها قرار می گیرد و صدای فراگیر و تکرار آزمون. (مرحله 2). با وجود چندین تلاش و حرکت را احاطه کرده سخنرانان در سراسر اتاق نشیمن من, من می توانم آن را برای تکمیل مرحله 1. و بدیهی است که آن را نمی خواهد اجازه شما شروع مرحله 2 تا زمانی که مرحله 1 کامل است. کاملا وجود دارد هیچ راهی به صورت دستی کالیبره کردن آن است. از راه دور به شما می دهد کم و متوسط و بالا گزینه برای عقب سطح کانال و ضبط اتمسفر, اثر, به عنوان به خوبی به عنوان 1-5 حجم تنظیمات به صورت زیر است. اما وجود دارد هیچ راهی برای تعیین سطوح کانال و یا فاصله. بنابراین اگر خودکار-کالیبراسیون نتواند شما فقط گیر کرده است. من در نهایت قادر به آن را دریافت کنید برای تکمیل هر مرحله با حرکت soundbar حدود 4' در مقابل تلویزیون من و قرار دادن بلندگو در برخی بلند می ایستد. بدیهی است که این را به من کالیبراسیون مناسب برای اتاق, اما آن را تایید حداقل سخت افزار نیست معیوب.

من هم تا به حال این موضوع از 10 روز با آن وجود داشته است 3 بار من رفته به نوبه خود آن را در بر داشت و آن را کاملا بی توجه به دور و دکمه ها در نوار خود را. هر زمان که من تا به حال به جلو و کابل برق برای چند ثانیه قبل از آن را به زندگی می آیند.
من با ارسال یک ایمیل به JBL پشتیبانی از جزئیات مشکلات و همه چیز من تا به حال سعی کردم. 4 روز بعد من یک ترین مدعی پاسخ بازگشت. من کاملا مطمئنم که کسی زد کالیبراسیون بخش زبان خارجی به صورت دستی از طریق گوگل ترجمه. فقط به طور کامل خراب کرد نسخه از آنچه که من در حال حاضر می خواهم به عنوان خوانده شده در زبان انگلیسی می باشد. 3 بیشتر ایمیل به عقب و جلو می خواهم که قبل از اینکه من متوجه شدم هرگز به کمک گرفتن از آنها.

و نهایی شکایت این است که آنها محروم دور بسیاری از ویژگی های شما را به طور معمول به پیدا کردن در یک soundbar در این محدوده قیمت. (یا حتی خیلی کمتر) وجود ندارد و EQ از هر نوع. همانطور که در بالا ذکر شد به هیچ وجه به صورت دستی تنظیم فردی سخنران سطح و یا فاصله. وجود ندارد هر کاربر-قابلیت انتخاب حالت صدا مانند اکشن, فیلم, موسیقی ، وجود دارد یک گزینه حالت شب اما آن را می شود تنظیم مجدد هر زمان نوار خاموش است و شما تنها می توانید به آن دسترسی با برگزاری قطع به مدت 5 ثانیه و سپس حجم پایین. وجود دارد یک زن و شوهر از دیگر طولانی با فشار چند کلید ترکیبی که شما فقط می خواهید بر روی اینترنت پیدا مرجع تخصصی. آنها مستند شده در این کتابچه راهنمای کاربر.

این همه بد نیست هر چند. حتی بدون اینکه به درستی کالیبره شده نوار برای تلفن های موبایل خیلی خوب در اتاق نشیمن. حجم وجود دارد کیفیت صدا وجود دارد حتی صدای فراگیر اثر خیلی بد نیست. آن را واقعا فقط Atmos صدای بلند است که به طرز محسوسی از همگام سازی. و من امیدوار هستم این چیزی است JBL می توانید ثابت با سیستم عامل جدید. کاملا بی سیم صدای فراگیر بلندگو بسیار مناسب است اگر شما لازم نیست که یک راه خوب به طور دائم کوه را احاطه کرده است. گفت و گو می تواند یک بیت گنگ با یک سیگنال استریو, اما نه بیش از حد بد است. من تا به حال هر گونه مسائل با آن در 5.1 کانال (و بالاتر) محتوا. آن است که قطعا بهتر از آن را از نوار 5.1. زیر مقدار زیادی از پانچ برای همه چیز من پرتاب در آن.

من معتقدم این می تواند واقعا شگفت آور نوار صدا اگر آنها می توانید کار کردن خودکار-کالیبراسیون و مشکلات قدرت. من می توانم با هر چیز دیگری. حدس من این است, کرونا ویروس, shut-فراز برش های کوتاه زیادی از آخرین دقیقه, تست و آنها شروع به حمل و نقل قبل از آنها می خواهم کار می کرد همه از اشکالات. من قصد دارم به صبر کنید تا زمانی که پایان من آمازون دوره بازگشت به JBL فرصتی برای حل مسائل با به روز رسانی سیستم عامل. اما JBL پشتیبانی ثابت کرده است که اتلاف وقت است و بنابراین اگر نوار 9.1 کار نمی کند حق با پایان بازگشت من پنجره, آن است که رفتن به عقب.
جزئیات کمتر

12 نفر این مفید

https://www.amazon.com/ap/signin?openid.return_to=https%3A%2F%2Fwww.amazon.com%2Fdp%2FB084KGSV4Q%2Fref%3Dcm_cr_dp_d_vote_lft%3Fie%3DUTF8%26voteInstanceId%3DRL54BT88ULREB%26voteValue%3D1%26csrfT%3DghspJISzQxhkrujur12H9nV%252FOgzJGUGerakI6nEAAAABAAAAAF8gS2pyYXcAAAAA%252B4kUEk%252F7iMGR3xPcX6iU%23RL54BT88ULREB&openid.identity=http%3A%2F%2Fspecs.openid.net%2Fauth%2F2.0%2Fidentifier_select&openid.claimed_id=http%3A%2F%2Fspecs.openid.net%2Fauth%2F2.0%2Fidentifier_select&openid.assoc_handle=usflex&openid.mode=checkid_setup&openid.ns=http%3A%2F%2Fspecs.openid.net%2Fauth%2F2.0tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب