1. داشتن هرگز متعلق به یک تلویزیون اندروید تلویزیون قبل از همه از عذاب و دل تنگی من در خواندن من پیش بینی این که واقعا آهسته و laggy و آزار دهنده برای مقابله با. با این حال من پیدا کرده اند آن را به صورت نسبتا تند. آن را نه رعد و برق سریع هر وسیله آن را اجرا نمی کند به عنوان سریع به عنوان LG WebOS3.5 اما آن را به مراتب پشت سر نیست. Netflix بکشد برنامه لود سریع آمازون برنامه کمی کندتر است. هنگامی که شما یک چیزی آن را تغییر ورودی مستقیم به دور است.

یک چیزی که من می گویند که نیازی به خوبی اجرا شده است youview نرم افزار. من واقعا دوست دارم youview پدر و مادر من یک زن و شوهر از جعبه و بزرگ است اما آن را اجرا نمی کند و در همه اینجا, بنابراین من می خواهم توصیه غیرفعال کردن youview و با استفاده از مولتی مدیا, بازی راهنمای تلویزیون. همچنین اگر شما می خواهید برای ضبط USB HDD مثل من و شما نمی توانید این کار را با youview را فعال کنید به هر حال.

2. HDR فوق العاده است. من به تماشای netflix اصلی نابودی دیروز و darks جزئیات شدند و سفیده و ممکن است با بازتاب المرآة و چیزهای عالی شد. من استفاده می شود به فکر می کنم HDR کمی احمقانه به دلیل آن باعث می شود روشنایی به حداکثر اما در حال حاضر من آن را دریافت کنید! همچنین با بازی این نگاه واقعا خوب به عنوان به خوبی, اما من فقط بازی سرنوشت 2 تا کنون با HDR.

3. تنها دلیل من می دانستم که وجود دارد میله های سیاه و سفید است چون من می دانم که فیلم باید از جنبه های مختلف نسبت به تلویزیون های معمولی. من واقعا تحت تاثیر قرار چگونه سیاه میله های زندان هستند باعث می شود من تعجب می کنم که چگونه من قادر به قرار دادن با شیری خاکستری ‘میله های سیاه و سفید’ در قبلی من تلویزیون haha.

4. O من زمان من متوجه شکوفه تا کنون است هنگامی که تلویزیون روشن است و وجود دارد کمی behindaround آرم سونی و سپس کمی زمانی که برنامه یوتیوب بارگذاری است/من مصاحبه یوتیوب, دوباره, فقط در اطراف آرم هنگامی که آن را در حال بارگذاری. من متوجه نشدم هر طول واقعی مشاهده هر گونه محتوا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im