Sony STR-DN 1060 آمپر خوب بود برای 1.5 سال (استفاده کم) آمپر دریافت به روز رسانی 7/13/18 جمعه 13th….! LOL! آمپر تنظیم شده روی “بروز رسانی خودکار” (کابوس) رفت و به استفاده از “به روز رسانی” باقی ماند / فلش. (بدون قطع برق بود که آن را به روز رسانی BTW) به نام پشتیبانی از مشتری پس از یک ساعت از قطع برق و خاموش چرخه آمپر پیام “به روز رسانی” متوقف شده بود اما برخی از منوی شد ‘hosed” و نه در دسترس از طریق منوی خاص به تنظیمات مناطق در داخل منو. C. S نشان می دهد یک تنظیم مجدد کارخانه….
C. S به من کمک کرد انجام یک تنظیم مجدد کارخانه و شرکت “پاکسازی” گیر کرده است درخشان (1 در هر ثانیه) حتی پس از به طور کامل قطع آمپر از منطقه تفریحی بلندگو و غیره, سازمان ملل متحد, وصل, یک شبه وصل پشت در و “پاکسازی” هنوز هم درخشان و در حال حاضر آمپر کار نمی کند در تمام. قبل از تماس خدمات آمپر, اگر چه, درخشان, “به روز رسانی” را به کار گیرند و من می تواند دسترسی به “برخی” از منوی. به روز رسانی hosed من آمپر مانند مایکروسافت به روز رسانی شیلنگ های P. C.

در حال حاضر من به پست الکترونیکی و امید برای رفع اما برای هزینه های اصلی و آن بود خود را به روز رسانی واقعا یک دلیل برای در نظر گرفتن سایر برندها به عنوان آن به نظر می رسد همه آنها یکسان است. دوم این است که من سونی Amp نه این مدل فقط ساخت. این است که یک تویوتا. قرار دادن این وجود دارد که دیگر 1060 یا 1080 صاحبان خود را به روز رسانی و تبدیل شدن به “وثیقه آسیب است.” از 07/13/2018 به روز رسانی سیستم عامل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de