سونی XG9505 صوتی مشکلات

من فقط ثبت نام شده می گویند که من نیز باید مسائل را با من 75″ تلویزیون سونی (معدن x950g). خریداری شده در ژانویه به جای 8 ساله سامسونگ. به صورت صوتی من با استفاده از z5500 که هنوز لگد زدن.

تجربه من این بوده است که صدا قطع خواهد شد به طور کامل در هنگام استفاده از برنامه Plex. من می خواهم بگویم که این اتفاق می افتد یک بار در هر 2 یا 3 روز. به طور کلی آن را زمانی که من به طور فعال به تماشای چیزی اما نه بلافاصله بعد از یک قسمت و یا فیلم به پایان می رسد و زمانی که من شروع به مرور از طریق Plex منو دوباره. آن ممکن است اتفاق افتاده یک بار یا دو بار با Netflix نیز هست.

تنها راه حل برای من است که برای جدا کردن تلویزیون به طور کامل و سپس پلاگین در. بسیار آزار دهنده است. من 8 ساله سامسونگ تا به حال هرگز این موضوع است. این کاملا یک نرم افزار/سیستم عامل موضوع و این امر می تواند بزرگ اگر سونی می تواند انجام برخی تحقیقات. همسر من تا حد زیادی قدردانی ثابت بنابراین او مجبور نیست برای گوش دادن به من لعنت به من $2,500 تلویزیون هر چند روز… :)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>