من یک مشکل موجب آن احساس می کند مانند برخی از موسیقی که من سمت چپ سخنران برجسته تر از من راست گو که منجر به یک موضوع را با استریو تصور است.

یک کلمه در کیت من برای اولین بار من به برخی از PMC Twenty5 22s سخنرانان تغذیه توسط Musical Fidelity M6si تقویت کننده از یک شکوه D90 DAC و در نهایت یک Allo USBridge Singnature Streamer تغذیه بیش از اترنت. من Roon نصب شده بر روی یک پردازنده Intel NUC و اجرا HQPlayer در دسکتاپ کامپیوتر. من موسیقی است که مخلوطی از FLAC و Qobuz.

پس به این موضوع – که من گوش دادن به موسیقی من اغلب احساس می کنید مانند چپ سخنران برجسته تر و یا شاید آن را کمی بلندتر یا ابزار خاص فقط از یک طرف (در تصویر اول اغلب آن را برای تلفن های موبایل مانند مرکز تصویر است که از محل آتش). بدیهی است که بسیاری از چیزهایی که ممکن است اثر این, جلسه, ضبط, سخت افزار, زنجیره ای, اتاق, اما من شده اند قادر به حکومت برخی از آن را. من شنوایی آزمایش ظاهرا خوب است. من نیم دیگر گوش دادن بیش از حد و او موافق برجسته تر از بلندگوی سمت چپ در برخی از آهنگ. من باید تعویض بلندگو – همان پدیده, پس نه بلندگو. بدیهی است که این می تواند اما هنوز مطمئن شوید که چه چیز دیگری می توانم در مورد آن انجام. یا آن را می تواند سخنران موقعیت است که من زمان تمرکز. من گیر با بسیار گسترده speaker positioning – دیدن عکس اول برای یک شات از موقعیت صندلی.

در عکس دوم می بینید بسیار خشن نمودار از اتاق من و شما را متوجه خواهد کرد که یک سخنران در یک پنجره. به کاهش در برابر این من رو بلندگو که هیچ عقب پورت.

در عکس سوم شما پیشنهاد موقعیت از این سخنرانان از تولید کننده. من زمان قرارگیری بلندگو هل راست بلندگو در سراسر به سمت راست و رو به جلو کمی.

من می خواهم به یکی دیگر بروید در بلندگو positionining اما من علاقه مند هستم اگر کسی هر گونه ایده در این مورد یا هر نظر اگر چیز دیگری شاید باعث این.

من نمی توانم دوباره ترتیب اتاق متاسفانه به عنوان نیمه دیگر من را نمی خواهد به توافق برسند به آن است.

هر گونه کمک بسیار قدردانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de