انبوه ناامید کننده فیلم برای من. سلام خسته نباشید میشه در هر نقطه اما حتی از باز کردن خزیدن احساس کردم چیزی خاموش بود. من می خواستم/انتظار Palpatine به یک رمز و راز به خوبی به این فیلم حداقل برای بقیه galaxy اما سپس ما او را (تقریبا) از سمت راست بروید همراه با ستاره ناوشکن ناوگان. من صادقانه می رود که به برخی از بزرگ نشان میدوی را از طریق و یا چیزی. به من این احساس ما شاهد بیش از حد, راه بیش از حد به زودی. سپس او اعلام کرد برنامه های خود را برای از بین بردن سیاره که نمی تعظیم کردن به او در سخت مهلت. اوه. تیره ری صرفا یک چشم انداز (به عنوان بسیاری از انتظار من فقط برای امید بیشتر) مکیده بسیار تلف بالقوه وجود دارد به ویژه هنگامی که دیزی بود صحبت کردن در مورد او چقدر لذت بردم آزمایش با کسی که بسیار متفاوت به ری ما در حال حاضر می دانستند. بودن Palps نوه است فقط ساده عجیب و غریب و فقط به نظر نمی رسد که متناسب با شخصیت او.

وجود دارد برخی از واقعا لذت بخش مسائل (قهرمانان, Adam Driver/دیزی, حس ماجراجویی آنها در رفتن به پیدا کردن مصنوع/خنجر از بازگشت از شخصیت های قدیمی) اما من نمی توانم غلو چقدر underwhelmed من با نبرد نهایی. این به معنای یک جنگ است که تصمیم سرنوشت کهکشان را در یک راه هرگز قبل از دیده می شود و در عین حال به من این احساس هرگز از راه دور و مانند آن. ما به سختی حتی دیدن سواره نظام درگیر در مبارزه است. من امیدوار بودم برای دیدن Mon, کالاماری کشتی های تجاری با ناوشکن ستاره SDs و با استفاده از superlaser اسلحه در مقاومت پایتخت کشتی. Rogue یکی از این ضرب و شتم برای بهترین SW نبرد من می خواهم بگویم. من فکر کردم ما نیز واقعا حماسه مبارزه (کامل با دوئل های سرنوشت) با رن+Rey vs یا Palpatine یا شاید تیره Rey اگر او می خواهم یک کلون است. چیزی در امتداد آن خطوط. “پشتیبانی” از همه افتاده جدی پشت Rey به همین uninspiring من می خواستم برای دیدن همه آنها را پشت سر او نه فقط شنیدن صدای آنها اگر چه کاری بود که حداقل من فرض کنید.

این عاقبت فیلم هرگز واقعا به خوبی کار توضیح اولین سفارش (شما واقعا نیاز به خواندن این رمان که شما باید انجام دهید) خود را اندازه/قدرت/قابلیت یا مقاومت که برای ماده. اگر چه ما می دانیم که تا پایان TLJ که مقاومت به معنای واقعی کلمه فقط شاهین و یک دسته از مردم است. در انصاف نیست مقدار زیادی تغییر کرده است اما ظاهرا مانده از کهکشان را در واقع باید به اندازه کافی کشتی به مشروع ضرب و شتم برای اولین بار سفارش (به عنوان صحنه نمایش به سمت پایان) آنها فقط نیاز به یک انگیزه گفتار به گروه با هم و در واقع *انجام* * * * چیزی… اگر تنها شما می خواهم فکر انجام است که هر چه زودتر..

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im