ستاره بازحمت حرکت کردن چت عمومی

آه من دوست دارم به نوبه خود این موضوع است.خالص بازحمت حرکت کردن fanboy در قلب همه نشان می دهد و فیلم در دی وی

توسط EXAMPLENEWS در 3 خرداد 1399
آه من دوست دارم به نوبه خود این موضوع است.

خالص بازحمت حرکت کردن fanboy در قلب همه نشان می دهد و فیلم در دی وی دی/Blur-ray/UHD. برای رفتن به کنوانسیون و تصاویر بر تخت من با من و ستاره بازحمت حرکت کردن بازیگران یا امضا. پیدا کردن من بازحمت حرکت کردن به راحتی من تلویزیون هر زمان که من می خواهم به فرار استراحت و به خصوص در طول این مستند.

TOS - تماشای این در 80s به عنوان یک فرزند و آن را دوست داشتم هنوز هم نگه دارید یو پی اس های قابل ملاحظه و امروز اگر چه اعتراف میکنم من را دیده اند یک قسمت در یک مدت زمان طولانی.

TOS فیلم - در روند rewatching این در حال حاضر فقط انجام جستجو برای Spock شب گذشته و من می گویم همه این فیلم ها برگزار کرده اند تا به خوبی آن باید نزدیک به 16 یا 17 سال از من گذشته شاهد حرکت تصویر و من انتظار داشتم که آن را به زباله اما من با من چقدر به آن است. تماشای آن را بر روی یک 55" OLED اثر هنوز هم نگاه لعنتی خیلی خوب فیلمبرداری در حالی که به دنبال بسیار 70s هنوز هم نگاه بزرگ.

خشم خان هنوز هم فوق العاده فیلم خوب, من فکر کردم که این قرار داده شده است بر روی یک پایه توسط بازحمت حرکت کردن طرفداران, اما شما می دانید آنچه که من مسن تر به نظر می رسد برای لذت بردن بیشتر و بیشتر.

Next Gen - من در یک rewatch بر این در حال حاضر, و من فکر می کنم این یکی را نمی سالخورده خوب قسمت واقعا خوب هستند اما وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از ضعیف یا ضعیف فکر کردن توطئه. من در فصل 3 و افزایش کیفیت عالی نسبت به فصل گذشته اما خوب به بد نسبت است که هنوز هم بسیار بالا است.

یکی از چیزهایی که واقعا آشکار می شود در مورد TNG است که وجود دارد استفاده می شود گفت این است که مردم نمی خواهم داد ds9 به دلیل آن بود در یک ایستگاه فضایی و TNG همه چیز در مورد کاوش اما در حال حاضر انجام یک rewatch من مطمئن هستم که به شدت واقعی به نظر می رسد مانند آنها به ندرت ترک کشتی. من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین قسمت که در واقع اتفاق افتاده در یک سیاره و نه در شرکت و یا در یک کشتی آنها روبرو می شوند.

داد ds9 - بابا از همه بازحمت حرکت کردن شخصیت های بزرگ, بزرگ, داستان, خطوط بزرگ خائنانی بزرگ جنگ یکی از بزرگ کردن داستان است. مورد علاقه من توسط یک حاشیه بزرگ من حتی مانند اوایل فصل.

VOY - نوع TNG lite اما آنها تا به حال کامل بازحمت حرکت کردن فرمول در حال حاضر نشان می دهد به نظر می رسد واقعا نرم و صاف و وجود دارد بسیاری از قسمت های فوق العاده من فکر می کنم نسبت به خوب به بد بهتر است در VOY از TNG اما آن را به مراتب بیشتر اقدام جهت گیری نشان می دهد و سپس TNG. قطعا این سهم عادلانه از stinkers بیش از حد.

سرمایه گذاری در اصلی اجرای این برای اولین بار بود بازحمت حرکت کردن نشان می دهد که من به تماشای, مطمئن شوید که چرا من فقط آن را دشوار است برای گرفتن به و فقط آن را خسته کننده است. پرش به جلو به تابستان 2017 و من بازحمت حرکت کردن رستاخیر من تاری-ray و binged بیش از یک زن و شوهر از ماه و واقعا از آن لذت بردم. ترین چیزی مضحک بودن من داد تا در اصل در طول 3 فصل و که در واقع تبدیل به بهترین فصل است.

JJ - فیلم های , آنها, آنچه, آنها, مشت یکی از سرگرم کننده فیلم دوم در زمان من سه viewings قبل از من گرم به آن و 3 است که اساسا گران 2 قسمت قسمت. سرگرم کننده و کنجکاو نگاه در جهان متناوب و چیزی برای ناراحت ،

DIS - یک رویکرد تا حدودی متفاوت به بازحمت حرکت کردن و یکی که نیاز بود آن را دارای فراز و نشیب اما از آن جایی که واقعا سقوط کرد (دو بار) است که در پایان هر دو فصل واقعا ضعیف و نه خوب است.

PIC - بسیار لذت می برد اما دچار همان مشکل را قطع پایان بود فقط وحشتناک تنبل و بسیار آزار دهنده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب