قهوه متعصب موضوع…

من استفاده می شود به یک لوبیا به جام ماشین یک دورهء زمین شناسی ژوراسیک تولید شده است که بسیار زیبا قهوه در واقع حداقل زمانی که آن را با زوج فرانسوی کباب لوبیا از گربه سیاه و سفید. من به فروش می رسد که ماشین در حالی که پیش و امسال من تصمیم گرفتم برای شروع ساخت مناسب قهوه در خانه دوباره (من رفت و برگشت به چای در حالی که در واقع ادویه “چای” به عنوان واقعی چای را به من می دهد سردرد).

بنابراین من خریداری یک دلونگی Dedica (E680) یک ماه پیش به دلیل بررسی های خوب برای چنین ارزان ماشین و به دلیل رد پا – من نمی خواهم یک ماشین بزرگ در خانه. من هم می خواستم به سعی کنید اسپرسو از ابتدا به جای لوبیا به جام.

پس از خواندن یک بیت من متوجه شدم من اشتباه گرفتن یک ماشین با 1) غیر استاندارد اندازه portafilter/سبد خرید (51mm) و 2) آن را تحت فشار سبد. در حال حاضر این در و از خود لزوما چیزهای بد, اما آنها به شما محدود به آنچه که شما باید با ماشین چرخی باعث می شود هیچ تفاوت, برهنه/ته portafilters موجود ،

من کوشش کرده ام که به منبع غیر تحت فشار سبد – من یک روز دیگر است که تقریبا مناسب – شما باید برای حذف پلاستیکی داخل portafilter برای آن به جا در portafilter اما مهر و موم در برابر سر دوش است نه به اندازه کافی محکم متاسفانه پس از آن نشت کمی هنگامی که ساخت یک شات. من یک متفاوت در راه از ebay بنابراین امیدوارم که مناسب بهتر است. اگر نه, من فکر 1mm سیلیکون واشر زیر سبد اول ممکن است فشار آن تا کنون به اندازه کافی به آن مهر, اگر من می تواند پیدا کردن یکی که مناسب است.

مزایای غیر تحت فشار; بهتر کرما و کنترل بیشتری روی عکس های خود را.

من نیز خودم را به یکی از این چرخ; Eureka مینیون Instantaneo قهوه اسپرسو چرخ خودکار/دستی – مات سیاه و سفید است که بسیار خوب برای اسپرسو خوب grinds.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>