باقی مانده (فصل 1)

اگر زندگی شما بود طرح میتوانست در یک لحظه? اگر همسر شما و یا فرزند خود را ناپدید شده و درست در مقابل چشم شما ؟ آن جذبه و یا چیزی حتی سخت تر برای توضیح بدید ؟ چگونه شما را بازسازی زندگی خود را در پی یک رویداد ویرانگر?

این پرسش مقابله با سر در گم شهروندان مپلتون یک که قبلا راحت حومه جامعه از دست داده است که بیش از یک صد نفر در خروج ناگهانی. کوین Garvey جدید شهردار می خواهد به حرکت به جلو را به یک حس تازه امید و هدف به خود صدمه همسایگان حتی به عنوان خانواده خود را تجزیه.

همسرش لوری به سمت چپ او را به کمک طلب کردن در گناه باقی مانده های وطنی فرقه که اعضای آن را نذر سکوت اما امد و شد زیاد در خیابان های این شهر به عنوان “زندگی reminders” از داوری خدا. پسرش تام, رفته است, بیش از حد, حذف, خارج از دانشگاه به دنبال کج “پیامبر” که خود را مقدس Wayne. تنها نوجوان دختر جیل باقی مانده است و او قطعا نه شیرین “یک” دانش آموز او استفاده می شود.

از طریق منشور از یک خانواده brad johnson روشن آشنا امریکا ساخته شده عجیب و غریب با غم و اندوه و آخرالزمانی اضطراب. باقی مانده است قدرتمند و عمیقا در حال حرکت کتاب در مورد مردم عادی در تلاش برای نگه داشتن بر روی یک باور در آینده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de