Panasonic TX-P60ZT65B صاحبان موضوع

صبح همه :)

خوب پس ما آن را بر روی دیوار (گل میخ دیوار) که یک خنده به عنوان ما نمی تواند در واقع پیدا کردن خاتم به تمرین براکت به.. با این حال پس از 20+ سوراخ کوچک ( من اجاره این تخت :blush: ) ما که دو تا phew که تبدیل شدن به یک مشکل… پس از حفاری های فلزی براکت برای ایجاد 2 به خط با خاتم است که بیش از حد دور از هم (با تشکر از سازندگان گاوچران) تلویزیون بود.

همه چیز به خوبی پیش رفت بله از آن است که آزار دهنده داشتن پورت HDMI در سمت چپ به عنوان شما می توانید ببینید من دنده در سمت راست اما طول کابل شد فقط خوب است.

من کشف کرده اند یک زن و شوهر از اشکالات/مسائل چند. اولین شبیه به آنچه AVFJAY شده در مورد صفحه نمایش بازگرداندن صحیح سطح سیاه و سفید برای مثال Oppo blu-ray بود متوقف شد و من تبدیل لمس قلم در که باز برخی از تلویزیون پیام گفت: چیزی در مورد قلم که پیام رفت سیاه پوستان بودند به وضوح شسته و به نظر می رسد سفید خاکستری! تبدیل تلویزیون در حل آن وجود دارد یک راه ساده تر برای حل این مشکل ؟

موضوع دوم من است و این به مراتب بیشتر از یک مشکل که رخ نمی دهد با من پایونیر این – Oppo است که متصل به تلویزیون از طریق HDMI یک و به Arcam avr600 برای صدا از طریق HDMI از 2. در حال حاضر برای برخی بسیار تحریک کننده دلیل اگر من شروع فیلم همه چیز خوب است اما اگر من با فشار دکمه منو بر روی کنترل از راه دور تلویزیون و سپس تلویزیون Oppo & Arcam شروع به گیر HDMI دست دادن حلقه و تصویر فقط نگه داشتن برش در داخل و خارج در تلویزیون و کاهش صدا در داخل و خارج در Arcam! من تا به حل آن در حال حاضر با استفاده از چند آنالوگ خروجی از Oppo به Arcam به کاهش در قیاس. لطفا به یاد داشته باشید این اتفاق رخ نداد با KRP.

شما ممکن است فکر که چرا من را انتخاب کنید به استفاده از هر دو خروجی HDMI از Oppo و بدون آن هیچ چیزی برای انجام با شخصیکه در استعمال کلمات صحیح رویای جدا کردن این دو از یکدیگر (صوتی و تصویری). آن را برای راحتی. شما ببینید من کنسول های بازی در حال اجرا از طریق arcams HDMI فهم و در نتیجه Arcams خروجی HDMI به تلویزیون آن را “حالت بازی” و هر حالت تصویر را با توجه به آن است. Oppo خود آن را پورت HDMI در تلویزیون و در نتیجه آن خود را THX سینما و تصویر دیگر تنظیمات را با توجه به. این راه من لازم نیست به فکر می کنم در مورد تغییر حالت های تصویر و… و نه دوست دختر من از همه مهمتر. اگر کسی می داند که چگونه من می توانم این بالا لطفا اجازه دهید من می دانم.

در غیر این صورت که از یک KRP 600 تصویر بسیار صاف و خوب به کمتر هیجان/PWM نویز اگر چه من می گویم که وجود دارد این است که بسیاری از لرزشی در مناطق تیره تر است که فقط می شود غیر قابل کشف در 8-9 ، شما می توانید سریع عمودی اسکن (تنظیم مجدد پالس) در بخش هایی از تصویر از حداکثر 2 فوت دور.

از راه دور فوق العاده است اما نه به عنوان خوب به عنوان KRP از راه دور بود که بیشتر قابل توجهی در هر راه.

آن دشوار خواهد بود برای من واقعا می گویند این است که بهبود ارزشمند بیش پیشگام برای هزینه اضافی اما آن را نشانی از بهبود در بسیاری از مناطق و هر کسی که به دنبال جای خود را Kuro من توصیه به اتمام VT/ZT اول قبل از ساخت که حرکت کورکورانه.

هری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im