بعد سوم – در AVForums 20 بهترین Blu-rays برای 3D

فوق العاده لیست من فکر می کنم. وجود دارد تنها چند اضافی من می خواهم به ذکر است خط پایین با 3D بودن که بد هرحال خوب متاسفانه. به هر حال برخی از اضافی مورد علاقه های شما شخصی:

Drive Angry
بسیار شبیه WS اندرسون Lussier می داند که چگونه به استفاده از 3D, اما فیلم خودش همیشه کمی…وجود ندارد.

Tron Legacy
یک بیت از یک کیسه مخلوط آن را به عنوان کاملا تاریک فیلم به طور کلی پس نمی کردم به عنوان punchy یک تصویر به عنوان فیلم های دیگر ذکر شده است. برخی از صحنه عالی اما اغلب بیشتر از مقدار عمق در تصویر از دست رفته است را در مخاطبان (CLU سخنرانی به ارتش این نوع از چیزی).

Top Gun
به عنوان تبدیل رفتن و دانه دار قشنگ 80 بیش از حد – کتک کاری در گوشهای از صحنه به ارزش یک ساعت حداقل.

پارک ژوراسیک
برخی از دمای بیت, برخی از برجسته بیت است. یک راه کاملا متفاوت از تماشای این فیلم که با این نسخهها کار در مکان.

فیلم لگو
از لحاظ فنی به حساب نمی آن را به عنوان در دسترس نیست اما احتمالا به عنوان یکی از بهترین فیلم های 3D و ترک خوردگی فیلم کامل متوقف شود. من بتمن.

Resident Evil Retribution
شبیه به زندگی پس از مرگ برخی از فوق العاده استفاده از 3D اما نامنسجم, کثیف, سختی نوشته وحشتناکی عمل کرده و به طور کلی افتضاح بهانه ای برای یک فیلم سینمایی. آیا من ذکر ربط?

خلوتگاه

این یک اغلب رسانههای اما من فکر استفاده از 3D بسیار عالی بود به خصوص با توجه به موضوع آن افزایش claustraphobic طبیعت غار غواصی.

من مطمئن هستم که من از دست رفته ام چند…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>