این چرا کار هستند unelectable و ادامه خواهد داد تا.

کار را از دست داده و چند انتخابات در یورتمه رفتن اسب Starmer ممکن است به خوبی دریافت این حزب به انتخابات برنده شکل اما مانند Kinnock نمی ممکن است به اندازه کافی خود را به نوک ترازو به نفع او. ممکن است رهبر که به شرح زیر Starmer که چه کسی برنده انتخابات. یا محافظه کاران خواهد فرود به مطلق بیهوده در طول چند سال آینده که در این صورت کسی به عنوان کسل کننده به عنوان Starmer (من فکر نمی کنم او کسل کننده انجام نگرفته عملکرد در این مرحله با توجه به همه گیر) احتمالا برنده به عنوان افراد ممکن است بخواهید کسی معقول در هزینه برای یک تغییر است.

محافظه کاران رفت و از طریق یک زمان از رفتن را از طریق چند متفاوت رهبران قبل از کامرون موفق به ژل همه چیز را با هم به یک electable به دنبال حزب است. کار را اختلافات اتحاد چپ محافظه کاران به انجام تقریبا به عنوان آنها لطفا. در حال حاضر که Starmer است که به دنبال مانند یک قادر به رهبر مخالفان که می تواند قرار داده بوریس در نقطه ای می کند به نظر می رسد و باعث ترس و وحشت در میان برخی از. حزب محافظه کار MP های یک تبر در Starmer از کسی در سمت راست نشان می دهد که چگونه دست پاچه هستند. من از دست رفته چه کمی احترام من تا به حال برای حزب محافظه کار که آن را مجاز بوریس به پاکسازی کسانی که مخالف او در بیش از Brexit.

همانطور که برای کمپبل ? او هیچ چیزی برای انجام با دستگاه حزب و احتمالا هرگز دوباره. با تمرکز بر کمپبل پرده مردم را به چه کار در واقع به انجام به برنده انتخابات دوباره. این کوه برای صعود به اما غیر ممکن نیست. اول به آن نیاز دارد قادر به رهبر ؟ بررسی کنید. ثانیا آن نیاز به کشف کردن آنچه که آن را به صورت و سپس آن را می توانید شروع به جلب رای دهندگان به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>