سلام عضو جدید در اینجا با آنچه که من هستم مطمئن ترین سوال پرسید در این هیئت مدیره. این زمان برای یک تلویزیون جدید به عنوان یکی از قدیمی من را توسعه داده است یک مسئله من نه قادر به رفع (و احتمالا ارزش پول به صورت حرفه ای انجام می شود که این تلویزیون در حدود 13 سال.

من به دنبال چه چیزی در خارج وجود دارد و البته آن را قریب به اتفاق با تمام سایت های بررسی با خود توصیه و چه کسی می داند که همه آنها “حمایت” است.

تلویزیون من در حال حاضر 42″, خوب, برای, مشاهده, نه چندان بزرگ برای بازی از راه دور. من فکر 55″ یک اندازه خوب برای یک, به عنوان من نشسته حدود 11 پا از روی صفحه نمایش. همچنین من یک سفارشی ساخته شده (دستی دختر) جدول این پایه استوار است که 48″ گسترده پس از رد پای ایستاده نمی تواند گسترده تر از آن است.

من می خواستم برای ماندن در زیر $1000 (ترجیحا راه زیر. من –من opninion– شیرین Panasonic plasma Viera حدود 800 دلار در سال 2007 یا 8 من فرض وجود دارد چیزهای خوب که قیمت این روزها). من حدس می زنم OLED است و چیزی که در حال حاضر, اما بسیاری از کسانی که گران هستند مگر اینکه آنها با شدید سازش (Samsung Q60 از آنچه که من خوانده ام) که ممکن است منجر به معامله بهتر در آن نقطه قیمت می باشد. زاویه دید را می توان باریک آن فقط می خواهد من و یا احتمالا من و فوق دختر هیچ superbowl احزاب در اینجا. می خواهم رنگ خوب و حتی روشنایی (من درک FALD/مجموعه کامل راه رفتن در اینجا به جای edgelit و یا در میان یک) خوب HDR عملکرد ظاهرا مهم است.

همانطور که اشاره کردم من بازی و ایده تار و یا مسیرهای پیاده روی در حرکت صدا بسیار جذاب به طوری 120 هرتز به نظر می رسد مانند چیزی است که من می خواهم می خواهم.

یک چیز برای من مهم نیست زیاد در مورد (حداقل من فکر می کنم) این است که چگونه “هوشمند” است…من یک PS4 و می توانید برنامه از وجود دارد در صورت لزوم و یا آینه از کامپیوتر, آی فون, و غیره.

به طوری…چرا انتخاب/سازش داده می شود ؟ چه هستند برخی از مدل های خودمو ؟ به هیچ وجه به مدل های قدیمی تر از یک یا دو سال پیش در کاهش قیمت خواهد بود که ارزش آن (اما در جایی با گارانتی/ضمانت نه فقط از Craiglist ،

با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im