TP-Link Archer VR900 v3 & VR2100 v1 مقایسه.

وجود دارد یک “بلوک دیاگرام” از داخلی معمولی سوهو روتر متصل به “با استفاده از دو روتر با هم” پرسش و پاسخ دوخته در این فروم هر چند IIRC من را شامل نمی شود یک مودم بر روی آن; یک مودم (داخلی یا جداگانه) خواهد بود منطقی بالادست از پورت WAN.

آن را نمی کند “ماده” است که خود را HH است نه به رسمیت شناختن دیگر دستگاه های پایین دست از آن همه چیز فقط خوب کار خواهد کرد. شبکه همکار در سطح زیرساخت ها و همه چیز متصل است “برابر” به همه چیز – هیچ چیز “مسئول است.” شما روتر نشسته در “لبه” از شبکه اتصال به شبکه های دیگر (به عنوان مثال اینترنت از طریق ISP) در “میانه” bossing آن است.

البته دستگاه های مختلف فایده های مختلف و خدمات مختلف به این شبکه پس از یک سرور رسانه در خدمت رسانه های Wi-FI AP avails Wi-Fi اتصال دستگاه های چاپ و غیره. و غیره. اتصال شما به اینترنت است فقط یکی از این خدمات ممکن است که چه چیزی بحث می کند و البته که این بسته همچنین بسته های نرم افزاری یک بار دیگر چیزهای مفید مانند ساخته شده در سوئیچ, Wi-Fi AP DHCP سرور و یک دسته از چیزهای دیگر برای ارائه یک “شبکه یک جعبه.”

روتر روند داده ها در یک بسته با بسته های پایه ای و رو به جلو هر بسته نسبت به آن در نظر گرفته شده مقصد و نه مانند posties کار در دنیای واقعی مرتب سازی دفاتر. روتر (و posties) را بدون نیاز به هیچ دانش از جهان فراتر از خود دیوار – همه آنها نیاز به یک مجموعه ای از قوانین است که به آنها بگویید که چگونه به مقابله با هر بسته است که رسیدن به آنها و که راه را برای آنها ارسال بعدی. سوهو روتر تنظیم شده است که همه تا به شما مستقیما از جعبه شما را بدون نیاز به انجام هر کاری است.

دستگاه های مانند BT HH سعی کنید به “مفید” به غیر آن مردم با نشان دادن شما چیزهایی را که آموخته اند در مورد (و چیزهای شبیه به’1qs ها/دانلود مجموع و غیره) اما این بسیار زیبایی مطلوبی به نفع انسان است. آن را در همه لازم برای یک روتر به “کار” درستی و در واقع بسیاری از روتر لازم نیست که چنین ویژگی در همه.

بنابراین اگر شما تنها گوشت خود را با HH است که این “سگ یک اسب نشان می دهد” کار نمی کند قابل اعتماد و سپس شما به معنای واقعی کلمه به هدر رفتن پول خود را جایگزین آن. اگر وقت HH است در غیر این صورت کار خوب, من می خواهم خیابان نقدی برای چیز دیگری.

بسیاری از این گیج کننده در ابتدا به خصوص اگر کسی تلاش می کند به هضم آن را همه در یک بروید اما مانند بسیاری از چیزهایی که اگر آن را یک گام در یک زمان و ساخت تا دانش خود را که در نهایت همه متناسب با هم – مانند ساخت یک لگو مجموعه با تعداد زیادی از زیر مجموعه است که پس از آن همه گرد هم می آیند برای تکمیل کل. در بسیاری از آن فرد قطعات بسیار ساده است – آن را هنگامی که شما شروع به یکپارچه سازی آن را همه با هم است که زندگی (به سرعت) پیچیده می شود! 1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>