:facepalm:چرا بر روی زمین را دنبال ساز / نصب در زمان شما نقل مکان کرد و به ساخت جدید هنگامی که آن کار نمی کند?

به عنوان یک بازنشسته مهندس الکترونیک همچنین توصیه من این است که شما نیاز به پیدا کردن برچسب مدل/تعداد قسمت و شناسایی هر چه کابل و خوردها.

به طور مشابه آنتن (هوایی) آن چیست ؟ ساخت و مدل ؟ وجود دارد هر جعبه شبیه به سیاه Wolsey یکی در زیر شیروانی قرار دادن در ماست? {تصاویر کمک می کند.}

بدون که همه ما در حال کار بر نابینا و فقط حدس می زنم.

در خانههای 2006-2016 من تا به حال یک Televes DAT45 tri-بوم آنتن مجهز به حاشیه بردن دستگاه (magazine amp) است که هنوز هم می تواند عبور سیگنال با برق 12 ولت (نادر قابلیت خارجی magazine آمپر). که تا به حال یک psu برای MRD با دو خروجی – اما نه یکسان به یک تصویر.

همچنین روشمند فکر می کنم منطقی:

یک تلویزیون کوچک قابل حمل.

آن را به زیر شیروانی قرار دادن و اتصال هوایی مستقیم. سعی کنید تنظیم آن در. {بهتر خواهد بود که آن را در حال حاضر تنظیم شده در یک کار شناخته شده هوایی از همسایه; نه واقعا بهتر است در زمان Covid وضعیت}.
اگر هیچ چیز بررسی تلویزیون راه اندازی/نصب/تنظیم منوها یک گزینه به نام “قدرت آنتن” و یا مشابه و تعویض آن کنید و سعی کنید به تنظیم دوباره.
{اگر چه معمولا تنها 5V کردن cf mastheads معمولی 12 ولت آن معمولا به اندازه کافی برای رسیدن خارجی تقویت کننده نوع از کار.}
در صورتی که یک سیگنال سپس:

بررسی Televes جعبه یک psu-شکاف برای یک magazine یا ساخته شده در تقویت کننده.
اگر بله پس هوایی در آن جعبه و استفاده از یک خروجی به تلویزیون (سوئیچ آن قدرت آنتن گزینه خاموش و دوباره اول)… کار می کند ؟

اگر بله, سپس این ماده از اتصال همه چیز به همه لازم تلویزیون امتیاز کار…

خروجی 1 از Televes به 4 راه شده Wolsey آمپلی فایر ورودی تغذیه خواهد کرد 4 امتیاز (استفاده از تلویزیون قابل حمل است که برای شناسایی).

و….. و…..

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im