تلویزیون های با ارزش خود را تخفیف قیمت ؟

وجود رابطه بین فاصله مشاهده و کیفیت مواد شما قصد دارید به نمایش در تلویزیون.

به طور کلی کیفیت تصویر پاناسونیک است برای رفتن به یک مقدار زیادی بهتر است اما سونی در حال بزرگتر و همچنین بسته بندی مناسب و معقول HDR سخت افزار باید در نظر گرفته شود بیشتر اگر شما می خواهید برای لذت بردن از جزئیات بیشتری از محتوای با کیفیت بالاتر.

9.5 فوت دور از 55″ به این معنی است که شما متوجه عیوب کمتر با ارتقاء وقتی که شما تماشای با کیفیت پایین مواد مانند پخش تلویزیون, catch up TV streams, دی وی دی یا هر چیزی که بسیار فشرده HD و یا کمتر است. در این فاصله HD خواهد شد نگاه بسیار ترد هنوز. حرکت نزولی این است که خود را بسیار دور به اطلاع بسیاری از تفاوت های بین HD و UHD..و اگر شما بازی برگشت UHD مطالب گذشته از HDR شامل بودن من مطمئن هستم که شما متوجه افزایش کیفیت در همه.

برای مقایسه 65″ در خود مشاهده فاصله شما شروع به وارد قلمرو که در آن شما می توانید یک بزرگتر تفاوت بین کیفیت بالاتر مانند منابع UHD (اگر چه به صورت UHD, آن را هنوز هم بسیار دور به نظر) بنابراین شما یک بزرگتر و با کیفیت افزایش می دهد هنگامی که با استفاده از مواد با کیفیت بالا و در نتیجه بزرگتر اختلاف بین بهترین و بدتر از مواد با کیفیت به عنوان یک نتیجه. یک تلویزیون بزرگتر نیز بیشتر همهجانبه.

وجود دارد البته کیفیت تصویر تفاوت در تکنولوژی بیش از حد که ممکن است شما را به نفع یکی بیش از دیگر, اما اگر من می خواهم تصمیم گیری بر اساس نوع محتوا من می خواهم با استفاده از تلویزیون است. اگر من هنوز هم تماشای بسیاری از خانه بدتر محتوای با کیفیت و منظم مانند تلویزیون یا دی وی دی پس از آن من می خواهم به چوب با 55″ اما اگر من از تماشای بیشتر محتوای با کیفیت بالا مانند ضبط و پخش اشعه و UHD Blu-Rays یا در Netflix بکشد جریان/آمازون, من می خواهم برای تلویزیون بزرگتر.

شما باید درک تفاوت های اساسی هم نورتاب هیچ تاری در مقایسه با تلویزیون های ال سی دی. آنها بسیار خوب زاویه دید خیلی تلویزیون نگاه نمی کند شسته و یا تیره تر به سمت و آنها را در هر پیکسل نور که به معنی یکنواختی صفحه نمایش در حال رفتن به یک مقدار زیادی بهتر است.

از سوی دیگر تلویزیون های ال سی دی کمتر لکنت بیشتر motion blur رفته سخت تر زاویه دید اما آنها مقابله بهتر با تابش خیره کننده به عنوان آنها رنج می برند نیست از ABL.

همچنین در نظر OLED رایت در خطر ابتلا به مطمئن شوید که شما استفاده قرار داده نمی شود و شما در معرض خطر از یک OLED.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de