مطمئن نیستید از تلویزیون انتخاب – 60-65″

سلام به همه

من فقط نقل مکان به یک آپارتمان جدید و من در بازار برای یک تلویزیون جدید به من شده است با استفاده از یک نوع از ضرب و شتم تا 32″ فیلیپس برای 11 سال گذشته و آن را بیش از حد کوچک برای استفاده در زمان زندگی در فضا است.

از آنچه که من دیده ام در فرد 60-65 اینچ به نظر می رسد مانند اندازه مناسب برای فاصله (حدود 3 متر) و من تا کنون جوشانده آن را به سه مدل تمام در £700-750 محدوده (از همه غنی تر برای تلفن های موبایل با توجه به 6 سال گارانتی و گزینه های امور مالی).

LG 65SM8050PLC

سامسونگ UE65TU7100

سونی KD65XG7003BU

اگر من کاملا صادقانه این خواهد بود که برای اولین بار تلویزیون در واقع من خرید خودم به عنوان زمان واحد یک یادگاری از من در سالهای نوجوانی و خریداری شد توسط من مردمی است. وجود دارد بسیاری از اصطلاحات مخصوص یک صنف وجود دارد و من واقعا نمی تواند تفاوت بین این سه مدل گذشته از اندکی زیبایی تفاوت و بدیهی است که با نام تجاری.

هر فرصتی که من می تواند هر گونه افکار در مدل بالا یا حتی هر گونه جایگزین پیشنهادات ؟

Q&به عنوان

– من فیبر اینترنت.
– من در درجه اول با استفاده از یک PS4 (به احتمال زیاد بیش از یک PS5 در عرض چند سال) به تعامل با تلویزیون ،
– Netflix & نخست تصویری به احتمال زیاد من منابع اصلی غیر محتوای بازی.
– من نمی غالبا با استفاده از آن با یک کامپیوتر با این حال من یک MacBook Pro بنابراین اگر آن را آسان به آینه صفحه نمایش من استفاده از آن می تواند گاهی اوقات.
– من نمی دیده بان هر گونه اشکال زنده تلویزیون و یا ورزش در خانه.

– در حال حاضر 100 درصد از من استفاده با توجه به PS4 (نه PS4 Pro) در حال رفتن به HD.
– 30%, فیلم, 30% تلویزیون 40% بازی.
– من می خواهم به لمس خجالتی 3m از صفحه نمایش من نشستن تقریبا مستقیم در (در داخل می گویند 30 درجه به راحتی)
– من روز را به شب بار مشاهده احتمالا به طور متوسط از نسبتا مشابه و شاید بیشتر در شب اما نه با یک کشش. که گفت:, من اتاق نشیمن نسبتا روشن و من تمایل به سیاه و سفید کردن اتاق.
– من فکر می کنم بر اساس زمان تلویزیون تنظیمات بیشتر جدیدتر تلویزیون منفجر ذهن من زمانی که من در یک فروشگاه تا انتظارات من نیست آسمان بالا من فقط می خواهم یک تلویزیون است که در گذشته من هست.

– من نمی خواهم نسبتا سطح بالایی از اشباع رنگ در تصویر و تاریک ممکن نژادهای خواهد بود ایده آل, من لاغر نسبت به فیلم خیلی پررنگ و “خارج وجود دارد” پالت رنگ.
– من واقعا نمی ذهن تغییر تنظیمات وقتی که می آید به بسیاری دیگر از تکنولوژی من خیلی زرنگ و دانا و من علاقه زیادی به عکاسی بنابراین من باید عادلانه درک اصطلاحات در تصویر تنظیمات منوها.

– من نمی خواهم بگویم من هر گونه حیوان خانگی خاص متنفر من احتمالا می خواهم می گویند صفحه نمایش, آثار باستانی و لکنت زبان خواهد بود نسبتا آزار دهنده است. من حدس می زنم رنگ باندهای همچنین می شود یک موضوع بر اساس نمونه لیست سازمان دیده بان.

مسائل مهم

– قیمت منطقی مهم است که من در بودجه و به دنبال گرفتن یک معامله مالی من فکر می کنم در یک فشار من می تواند به £850-900 max, اما برای من که واقعا نیاز به تکیه بر ساخته شده در صدا از تلویزیون به جای خارجی لوازم جانبی.
– من واقعا نمی مراقبت در مورد تلویزیون های هوشمند, من همیشه یک کنسول وصل که من دسترسی به بسیاری برنامه ها از طریق من به احتمال زیاد به استفاده از آن مگر اینکه Netflix & آمازون نخست اجرا به خصوص نرم و صاف از طریق تلویزیون و رابط.
– صدا برای من مهم است بنابراین همانطور که در بالا گفتم من می خواهم یا به دنبال یک خارجی soundbar یا یک تلویزیون که تا به حال به اندازه کافی خوب ساخته شده است در صوتی که می تواند تا ژانویه فروش بدون نیاز به خرید بلندگو.

باز به هر گونه پیشنهادات و یا افکار تشکر!

جک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de