من باید ارتقا تب در حالی که در خانه هستم و به دنبال رفتن من از یاماها 3070 به قبل/نرم افزار و قدرت آمپر(s) دسته کوچک موسیقی جاز. بودجه £5k. سیستم من است 7.1.4 – 80/20% فیلم/موسیقی. حرفه ای کالیبره شده و برای تلفن های موبایل خیلی خوب است اما شاید فاقد جزئیات و “دلربایی” در اطراف در زمان.

من در حال حاضر یک Emotiva XMC-2 و XPA-11 در دنباله. پس از صرف سنین تنظیم EQ بر اساس داده های مشابه از من Yammy آن را برای تلفن های موبایل نسبتا خوب اما نه وای که من انتظار می رود برای £5.6 k, price tag, اما از آن است که دقیق تر. این ممکن است نیاز به کار بیشتر و tweeking, البته, اما آن را کمی فاقد قابلیت نسبت به یاماها از نظر دستی تنظیمات EQ. وجود دارد هیچ گزینه ای برای تنظیم تقاطع برای هر سخنران که به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب و من نفرت رابط کاربری آن بسیار ساده است. دیراک قرار است به آینده اما مطمئن نیست که توان مقابله شکن?

من نیز به انتظارنشسته بودند تا یک صفحه اصلی نسخه ی نمایشی از یاماها CX-A5200 و MX-A5200 که در حالی که یک گزینه امن (که از یاماها) دریافت کند بسیار خوب, بررسی, بسیار قابل اعتماد است. رابط کاربری عالی و آسان به راه اندازی EQ. من زحمت با YPAO. آن را نیز مقرون به صرفه ترین انتخاب با معاملات مختلف در جریان است. را ببینید که چگونه آن را برای تلفن های موبایل در مقایسه ،

من به دنبال در Arcam به عنوان یک گزینه سوم. حرفه ای کالیبراسیون پسر من استفاده می شود پیشنهاد Arcam خواهد بود که راه رفتن با این حال AV860 در حالی که یک قیمت خوب در ماه است نسبتا قدیمی اما جدید AV40 است که ظاهرا پر از اشکالات و متوسط را بررسی. من ترجیح می دهم به خرید آخرین تکنولوژی زمانی که من می توانم اما اگر من رفت و با یک AV860 من خواهد بود به دنبال جفت آن را با یک کنراد جانسون آمپر برای جبهه و شاید یک دسته کوچک موسیقی جاز از ذره VX 7 و 2 کانال آمپر قدرت به قدرت بقیه راه اندازی و یا شاید یک Emotiva XPA-9. این گزینه ای است که آسان به صفحه اصلی محاکمه بنابراین می تواند و یا شکستن.

یک گزینه نهایی این است که فقط با خرید مناسب و معقول قدرت آمپر در حال حاضر و با استفاده از موجود 3070 عمدتا به عنوان یک پردازنده تأمین ارتفاع سخنرانان و سپس مقداری پول ذخیره کنید و صبر کنید تا ببینید چه پردازنده های جدید در بازار آمده و بعد از این سال با دیراک و HDMI 2.1 آینده تصحیح.

نگرانی بزرگ من در این است که من در نهایت صرف £5k در چیزی است که تنها و تنها برای تلفن های موبایل 10% بهتر از من زمان تنظیم و من آن را پشیمانی.

من واقعا خوش آمدید برخی از نظرات دیگر در کدام گزینه خواهد بود به ارزش پیگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im