عزیز همه جدید در این انجمن به دنبال برای برخی از توصیه/توصیه ها.

من شده اند از طرفداران Yamaha هدفن تجهیزات برای تمام زندگی من. من مانند کلاسیک نگاه پاک از تجهیزات. 25 سال پیش زمانی که من یک نوجوان بود, من را نجات داد من پول برای Yamaha آمپر (AX-550) و CD player (CDX-550E) و مجموعه ای از سخنرانان (JBL Control 5) بر اساس توصیه های از دوستانم و من هنوز هم استفاده از این مجموعه تا تاریخ. آمپر شکست سال گذشته و من جایگزین آن مشابه آمپر (AX-570) که من پیدا کردم استفاده می شود.
من همیشه راضی بود با این تجهیزات اگر چه من همیشه متوجه شدم که آن را بهترین. اکنون پس از 25 سال هستم و آماده به روز رسانی و ساخت جدید صوتی مجموعه که گذشته من حداقل یکی دیگر از 20-25 سال است. من می خواهم به سرمایه گذاری در بهترین من می توانم استطاعت که بدان معنی است که من می توانید تنها با خرید 1 جزء در یک زمان. من باور دارم که ساختمان آن به تدریج جزء با جزء یک بخش ضروری از سرگرم کننده / روند ارتقا نیز هست.

من برنامه ارتقاء به شرح زیر است:
1. ارتقاء آمپر ، من می دانم که در حال حاضر آنچه من می خواهم و من نیز گوش دادن به هدفون بسیاری آن را حس می کند برای من به ارتقاء آمپر (با هدفون بخش) ، این است که من 1st اولویت است.
2. ارتقاء بلندگو.
3. ارتقاء سی دی پلیر / DAC (من ممکن است ارتقاء سی دی پلیر زودتر اگر من به اجرا خوب معامله/پیشنهاد)

برای آمپر و سی دی پلیر من خواهد ماند با یاماها. من نمی خواهم به در نظر گرفتن هر گونه جایگزین. من پیدا کردن یک-S2100/A-S3000 سری آ با VU متر کاملا زرق و برق دار به دنبال, که من پیدا کردن بیش از حد مهم و صدا و کیفیت ساخت بسیار خوبی از آنچه که من آموخته اند که از همه نظرات/فروم بحث. من شک بسیار کمی است که theu نمی خواهد لطفا مرا. بنابراین من در حل و فصل آمپر و من امیدوار هستم که با intoduction جدید A-S3200/A-S2200 آمپر برای سال 2020 من قادر خواهد بود برای پیدا کردن یک معامله جدید و یا استفاده-S2100 – یا شاید اگر قیمت واقعا خوب یک-S3000.
برای سی دی پلیر من به احتمال زیاد برای یاماها سی دی-S2100 اگر من می تواند پیدا کردن یک خوب ارائه دهد. آن را به یک خوب DAC بیش از حد دو برابر خواهد شد به عنوان دستگاه پخش سی دی و DAC.

من بیشتر تلاش با انتخاب سخنرانان و خیلی از ایده هنوز که مارک/مدل را نگاه کنید. وجود دارد soo بسیاری از را انتخاب و هر یک نام تجاری را از آن خود صدا و امضا. به جای فقط کورکورانه به یک فروشنده و تست/گوش دادن به سخنرانان که آنها را در انبار من می خواهم به درستی آماده در صف مقابل به طوری که من می توانید انتخاب کنید فروشندگان که ارائه مارک/مدل های که علاقه من به طوری که من می توانید بهتر تصمیم تحصیل.

بنابراین من می خواهم به برخی از بلندگو توصیه های از مردم که در واقع با آن آشنا خاص Yamaha A-S1100/2100/3000 آمپر و می دانم که چه جفت خوبی و swhat نمی کند.

مورد نیاز:
– من به دنبال صدایی خوب قفسه کتاب سخنرانان بیش از حد بزرگ نیست.
– من خوانده ام که سخنرانان باید در مورد 1 به 2x قیمت آمپر به منظور در یک سطح است که عدالت به آمپر, بنابراین من فکر می کنم من خواهد شد و به دنبال سخنرانان در محدوده یورو 1500-4000,= برای یک جفت.
– برای اطمینان من سعی خواهد کرد به گوش دادن به چندین سخنرانان قبل از ساخت یک انتخاب, اما من ممکن است به دنبال در معاملات است که pop-up (به عنوان مثال استفاده می شود) که به معنی گوش دادن و مقایسه سخت تر است. بنابراین من ترجیح می دهم به یک لیست از سخنرانان ممکن است در صف مقابل

شاید من یک جفت نسبی مقرون به صرفه با استفاده از بلندگو (مثلا 500-600,= range) برای اولین بار به یک صدا سریع بهبود بیش از من JBL است که allowa من به مقدار زیادی از زمان برای ذخیره کردن مقداری پول و کشف Yamaha A-S2100 نقاط قوت/ضعف اول و کشف آنچه که من دوست دارم/باید در یک جفت از کیفیت بلندگو.

من می خواهم قدردانی هر گونه توصیه. با تشکر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im