به روز رسانی از یک Onkyo TX-SR508

صبح :)

فقط به دنبال برخی از مشاوره و یا پیشنهادات خود را با آنچه که گیرنده به دنبال در به روز رسانی به از من در حال حاضر 9 (تقریبا) در سال Onkyo TX-SR508.

به غیر از کمی خطرناک چهارم ورودی HDMI در Onkyo من تا به حال هیچ مشکلات با آن و در آن یافت شده است یک گیرنده در سراسر اصلی من استدلال به دنبال ارتقاء این است که ما در حال برنامه ریزی در ارتقاء ما پیر پاناسونیک پلاسما امیدوارم تا پایان سال به یک OLED و من می خواهم به قادر به استفاده از تلویزیون به پتانسیل کامل (و PS5 را هنگامی که در خارج) مانند رزولوشن 4K و غیره بدیهی است که من زمان Onkyo نمی تواند خروجی.

من تا به حال نگاهی کوتاه به گیرنده های جدیدتر و ببینید که بسیاری (حتی پایان کم آنهایی که) باید چیزهایی مانند اپل پخش و Spotify ساخته شده است که در آن نیز استقبال امکانات برای من.

سخنرانان من (که من برنامه ریزی در نگهداری) همه Wharfedale الماس (10.1 را برای جبهه 10.سانتی متر در مرکز و 10.0 را برای پرورش می دهد) و همچنین به عنوان یک SW150 زیر.
من نیاز به یک با حداقل 4 ورودی HDMI و 1 دیجیتال اپتیکال ورودی (برای PC).

من می خواهم قدردانی هر گونه مشاوره ☺

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>