باکره ساخته شده بزرگ و تلاش برای رسیدن به من و نجات من £17 یک ماه است که من هیچوقت درخواست

من چند quibbles با virginmedia در طول سال (من فکر می کنم من با آنها برای حدود پانزده سال در حال حاضر) به ویژه هنگامی که صورتحساب من به طور ناگهانی بالا برود و بدون هر گونه حسن نیت ارائه میدهد هشدار و یا عجیب و غریب چند کار افتادگی و یا مشکوک “فوق العاده” hub عملکرد و محدودیت…اما من تا به حال هرگز هر گونه املاک بزرگ ناکامی بزرگ با آنها. و من همیشه به آنها صحبت مودبانه – پس از همه, که همه آنها فقط انجام کار خود را و به احتمال زیاد کار سخت خود را برای کمیسیون . به طور کلی آنها یک ارائه دهنده خوب methinks با بيشترى سریع باند پهن با سرعت محدوده و حتی اگر من احساس می کنم من ممکن است توان پرداخت بیشتر از من باید من از آنچه من هستم…به خصوص در این مستند آن خونین نجات دهنده!

اما امروز آنها به طور غیر منتظره به من داد یک آسانسور بزرگ در ارواح. چند روز پیش به من زنگ زد و آنها را به خلاص شدن از تلفن ثابت. من در پرداخت £46.50 برای 100mbs فیبر به علاوه ثابت (من استفاده می شود به بالاترین سرعت برای سال های بسیاری است اما متوجه آن شد overkill برای من 100mbs بیش از اندازه کافی است). به طوری که من کاهش یافته است لایحه ای را برای £38 که به افزایش £42 در ماه اوت زمانی که تعرفه های جدید معرفی شده است از آنچه من گفته شده است که این نرخ استاندارد برای 100mbs پهنای باند. آنها سعی نمی کند به من هر گونه پیشنهادات و یا قرار دادن من از طریق به موجود (که من فکر کردم می تواند هنجار برای این نوع از چیزی) بنابراین من فقط پذیرش جدید در حسابداری و مدیریت (شاید ابلهانه). شاید به دلیل محدود دامنه از مراکز تماس در مستند آنها ندارد موجود کارکنان!

اما پس از آن این صبح های عجیب و غریب شماره موبایل نام گوشی من هیچوقت ترک هر پیام. من هرگز پاسخ به تماس است که من نمی تواند شناسایی. پس از جستجوی “که به نام من” وب سایت, شد, O2 تعداد و جایی در لیدز که من هیچ اتصال به. بنابراین من آن را ترک که در آن. به همان تعداد ادامه در طول روز هر چند من نگه داشته و آن را نادیده گرفتن و من حتی فکر کردن در مورد محرومیت این…اما بالاخره یک پست صوتی در سمت چپ بود…و البته به عنوان شما می توانید حدس می زنم آن را یک هرزه از موجود (شما احتمالا حدس زدن کل این داستان اما به من اجازه دهید رول با آن, lol). بنابراین این مرد سمت چپ یک پیام است که او شنیده بودم رها من ثابت و می توانید یک معامله است که خواهد شد بسیار ارزان تر از آنچه که من در حال حاضر پرداخت بدون تلفن ثابت. به طور طبیعی من به نام علاقه piqued است.

و بله, به عنوان من مطمئن هستم که شما انتظار می رود او به من پیشنهاد تلفن ثابت با m100 پهنای باند بسته به نرخ بسیار پایین تر از £29 هر ماه. و به طور طبیعی من گفت…من اجازه خواب روی…نه من هیچوقت من گفت: آره خوبه!! مانند توله سگ هیجان زده در مورد یک سگ بیسکویت. اما تا به حال به گرفتن. چرا جهنم خواهد آنها را با تلاش بسیار به من برسد و مرا وادار به پرداخت کمتر و اضافه کردن به من ثابت به بوت. و او در واقع به من گفت چرا اگر چه من کاملا توانید آن را به عنوان جزئیات شسته بر سر من اما این شرکت به نحوی سود بیشتر با واحد فروش در یک بسته از آنچه واقعی بسته هزینه. بنابراین من کاهش یک واحد (یعنی ثابت) مطرح شده زنگ هشدار و آنها جای خود را به مشتری پرداخت هزینه بسیار کمتر برای دو واحد از آنها پرداخت برای یک واحد. شاید یکی از شما که می داند که چگونه این کسب و کار می تواند روشن من چون به من گفت که فقط رفت و بر سر من زمانی که او آن را توضیح داد.

به طوری که فقط واقعا روز من ساخته شده…شانس من نمی نوار شماره! آه و حالا این فرد خواستار شد از خانه خود و با استفاده از خود موبایل که از قضا نمی شد, ای, آن, O2 موبایل آن سایت را نشان می دهد. به دلیل مستند تماس کارکنان مرکز تماس از تلفن همراه خود را. به عنوان او بپرسید نه من برای هر گونه امنیت اطلاعات و یا اطلاعات پرداخت (که من نمی خواهد که ارائه شده) من احساس کردم به اندازه کافی امن او واقعی بود. اما یکی باید در حالت آماده باش با این نوع از چیزی. من هم ثبت تمام مکالمات که من همیشه انجام با من تماس.

او در واقع هرگز به من گفت چه مدت قرارداد رول برای. من دریافت یک ایمیل در عرض 48 ساعت به جزئیات بیشتر تا من را ببینید و به روز رسانی در اینجا اگر هر یک از شما علاقه مند…اما حتی اگر آن را فقط برای یک سال است که heck از صرفه جویی که من حتی دنبال کنند.

پس من دریافت یک معامله خوب است ؟ بچه ها شما پرداخت کمتر یا بیشتر ؟ آیا شما ارزش خود را ثابت? آن است که در واقع توصیه می شود برای همیشه خود را ثابت متصل است آن را به عنوان قابل اطمینان ترین تلفن برای اتصال به یک صفحه اصلی به خصوص برای تماس های اضطراری و فقط با داشتن شماره تلفن ثابت در خدمت یک هدف در برخی از موارد به عنوان خود اشتغال کسب و کار به عنوان مثال. من فقط نمی همیشه از آن استفاده کنید و احساس نمی قیمت من پرداخت شد ارزش آن. من 5 دستگاه در خانه است که دارای ویژگی های تماس دو payg در شبکه های مختلف دو اسکایپ با استفاده از باکره فای و خود من قرارداد تلفن همراه. من هرگز نیاز به تلفن ثابت…اما چه کسی می داند شاید یک نوع خاصی از اضطراری که تلفن ثابت ممکن است یک ناجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>