می خواهید به استخدام AVR / Atmos / Audio متخصص

سلام!!

آیا هر یک از شما می دانید از “خودتان” و یا یک کسب و کار است که می تواند به من کمک کند با AVR و دانش و یا چه در رفتن ؟ من 100% را برای پرداخت خود را در زمان.

من نفرت را آزار شما همه با من 1000 سوال و اما آن چه مغز من کار می کند به طوری im sorry.

در اینجا این است که من موضوع(ع) و من حاضر به پرداخت برای کسی یا نزدیک من یا از طریق تلفن برای کمک به.

گیرنده(ها) : Pioneer SCLX904 و پیشگام VSX304 و سونی STHDL750 و Pioneer VSX-50 (اتفاق می افتد با تمام)

3 نام تجاری جدید من در واقع خریداری VSX 304 امروز سعی کنید به کشف کردن که در آن/چه موضوع بحث من است. یا اگر من حتی یک.

سخنرانان : قطعی تکنولوژی 9080 (4 برج و 1 مرکز). 2 klipsch مرجع subs
همه 12g سیم. همه 1 ماه.

تلویزیون : 2020 LGOLED 77 اینچ GSX (اگر چه من تا به حال نشان 65 اینچ 4K قبل از ال جی که من فقط به حال نصب دیروز و مسائل مشابه) 2 روز.

Xbox One X (جدید) 3 روز

سناریو / مسائل /

پیکربندی : 5.2.4 (جلو/عقب ارتفاع) در گیرنده است که حمایت از آن و یا 5.1/2

1 گیگ att بالا/پایین اینترنت است. تمام دستگاه های سخت سیمی

فیلم با استفاده از rca سخنرانان هر دو صفحه و غیر فعال

اولیه موضوع : پخش از Netflix نخست تصویری دیزنی یا Hulu بلندگو شروع به خاموش. با خاموش کردن آنها را جلوگیری از تولید صدا. نور LED در آنها خواهد شد.

بر روی گیرنده های جلو (هر دو) را نشان می دهد که همه سخنرانان روشن هستند. اطلاعات/وضعیت گیرنده و منبع (تلویزیون یا ایکس باکس) نشان می دهد همان.

و در عین حال مهم نیست که چه سیگنال و یا منبع و یا اینکه آیا آن را بهتر از 2.0 PCM / استریو بلندگو را جلوگیری از تولید صدا برای مدت طولانی آنها زمان و به خواب رفتن.

و حتی زمانی که آن 2.0 بد گرفتن کانال مرکز و هیچ چیز دیگری. آن تصادفی زمانی که آن اتفاق می افتد اما آن اتفاق می افتد اغلب.

تا آنجا که من می دانم که من گفته آنها جلوگیری از تولید صدا در سوپر کسری بار یا می شنوید کم صداها از Atmos height اما گوینده اصلی خاموش است و یا شما به سختی شنیدن سر و صدا از بلندگو, اما چراغ خاموش است. این است که فوق العاده نادر است.

من حتی نمی دانند که چگونه برای منزوی کردن و هر تولید کننده می گوید که نه خود آنها. دوباره Im حاضر به پرداخت برای دیگران زمان.

با تشکر از شما!!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>