خواهید به روز رسانی سیستم صوتی به BT و Toslink اتصال نیاز به مشاوره.

عزیز همه avforum کاربران است. این اولین پست من در avforums پس از یک مدت زمان طولانی من می خواهم برای بهبود سیستم صوتی به BT و Toslink اتصال.
زمان راه اندازی: Behringer b3031a (فعال مانیتور) + ارزان DAC HiFimeDIY UX1 ES9023. یکی از چیزهایی است که این سیستم فاقد پانچ بیشتر در محدوده فرکانس پایین اما در اینجا می آید apo اکولایزر در بازی با فیلتر ساده است که می افزاید: به دست آوردن به پایان کم صدا تر می شود غنی و punchy.
من می خواهم به قابلیت اتصال به تلویزیون من (آن را نوری و بلوتوث) به کسانی سخنرانان بنابراین من فکر گرفتن یک جدید DAC. بودجه ~250$ نگاه میکردم شکوه dx3 pro v2 یا شکوه d50s اما من می ترسم که با استفاده از BT یا Toslink صدا نمی خواهد به عنوان خوب به عنوان از کامپیوتر با apo اکولایزر. آیا شما هر گونه مشاوره در مورد چگونه می توانم اتصال تلویزیون من و هنوز غنی کم پایان ؟ آیا من نیاز به یک اکولایزر پارامتری یا اکولایزر گرافیکی?

خواهد بود در حال انتظار برای هر گونه مشاوره و یا افکار در مورد چگونه من می تواند یک شبیه مربع با استفاده از BT یا Toslink به عنوان با کامپیوتر+apoEQ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>