تمایل اپل “کامپیوتر” – کمک و مشاوره بگیرید. چه برای خرید ؟

من فکر می کنم اپل من در خدمت من حمل نیازها و دوباره من حتی نمی خراش سطح از آنچه در آن می توانید انجام دهید (من دوست دارم به یاد بگیرند که چگونه به انجام مناسب برای ویرایش عکس و غیره)

شناسه عشق iMac. 27″. همه آواز. همه رقص است. آنها نگاه زرق و برق دار. همیشه عاشق نگاه کردن به آنها را در فروشگاه اما در حدود 2500 برای تنظیمات من می خواهم برای رفتن به می خواهید درایو ssd به جای fusion من فقط مطمئن شوید که اگر می توانید اضافی 1500 ارزش از آن ?!?

همچنین من درست در فکر یک مدل جدید است که در مسیر?

چگونه یک مشابه قیمت Mac book مقایسه با mini ؟

اگر من را از هم جدا فعلی من دسکتاپ من 2 x 128gb ssd drives 1 x 512gb ssd درایو و یک 2tb هیبرید درایو. من فرض این را می توان تقسیم و نصب کدی و با استفاده از اتصال از طریق usb 3.0 ?

من فکر می کنم حداقل من می خواهم برای رفتن خواهد بود که پایه i5 مدل.
چه در زمان بوت را در این کار و انجام به خوبی انجام به عنوان یک روزمره دسکتاپ ?

تقریبا تمام نیازهای من را می توان ملاقات با iPad من, اما من حدس می زنم من فقط یک کشاکش و دوست دارم که قادر به نشستن برای یک ساعت و مرور صفحات وب با ماوس و صفحه کلید در حالی که گوش دادن به رادیو و مشاهده عکس ها و غیره.

من حدس می زنم من فقط می خواهم به سعی و هماهنگ همه چیز

من تقریبا کشیدن ماشه دیروز در اواسط ردیف iMac اما من فقط فکر می کنم که پول اضافی به خصوص با داشتن مانیتور و غیره خواهد بود به هدر رفته است.

هر چیز دیگری من باید در نظر بگیرند ؟

آن را به ارزش 200 نشخوار اضافی رم ؟ یا من بهتر دیدن چگونه با 8 و سپس ارتقا خودم در 12 ماه زمان ،

و من از نظر imac من درست است که خواهد بود که به درد نمیخورد ?

وجود دارد هر گونه باید لوازم جانبی برای mini ؟
هاب? مانت ? و غیره.
با تشکر دوباره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>