مشاهده پیوست 754553
کفاره

دوم این است که من مشاهده Blu پس از من خریداری دیسک چند سال به عقب. من علاقه مند در چگونه آن را بازی زمانی که من می دانستم که این طرح آیا این نامه هنوز شوک ارزش و انشعابات به عنوان عمیق به عنوان اولین بار مشاهده?

بله و نه. اولین عمل شد یک استاد کلاس در تنش های جنسی, کایرا نایتلی بهتر از او تا به حال بوده است و نشان داد که در دست واقعا خوب مدیر خوب چگونه یک بازیگر او می شود. او shimmered و pouted و preened بیرون آمدن از چشمه مانند Ursula Andress در Dr ندارد و در عین حال سنگین در همان زمان.

Saoirse Ronan نشان داد پتانسیل است که او پس از انجام به سرقت برده و در هر صحنه.

جیمز McEvoy بزرگ بود فویل و دوباره چون او به خوبی کارگردانی شده نشان داد آسیب پذیری و نکات دقیق وظریف.

و پس از آن وجود دارد عمل می کنند دو…

بزرگ نیست. فرانسه فقط یک کمی خسته کننده expositional و یک بعدی است. من می خواستم به دانستن بیشتر..چگونه آنها را از هم جدا بودند کشته شدند, چگونه تروما از جنگ تاثیر بر روی آنچه که آنها در حال فرار در Blighty. من می خواستم برای یادگیری در مورد تجارب خود را در زندان اما نه یک نقطه. حتی معروف steadicam شات احساس کمی ساختگی این زمان در اطراف.

من دوست داشتم که چگونه آنها بازی با زمان و دوره واقعا خوب اسیر تولید طراح انجام یک کار بزرگ.

قانون سه بازخرید فیلم است. شرایطی به هیچ وجه و تاب بودند افزایش یافته معاصر طبیعت از قانون نهایی ونسا ردگریو آورده gravitas و حس ناامیدی به نقش کامل مصاحبه!

به طور کلی این فیلم خیلی خوب بود. مشکل دوم عمل را کاملا کار نمی کند اما برای من به اندازه کافی به درایو بر روی سوم بود که واقعا قانع کننده است.

سایپا McGarvey تجهیزات نورپردازی و فیلمبرداری شد و نمونه خود را با استفاده از نرم افزار-مه داد اثیری نگاه در واقع آن را کاملا درخشان به صدا و طراحی و تولید.

Blu ray shimmered مانند KK در حال ظهور از چشمه! کیفیت تصویر دوست داشتنی بود و صدا طراحی شد پویا برای گفت و گو بر اساس فیلم است.

به طور کلی بسیار توصیه می شود.

پل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im