من می خواهم پیشنهاد گرفتن وقت برای خواندن باز در اینجا ارسال: من بهترین ارزش تلویزیون 2019-2020 Edition

به خصوص این قسمت در مورد انواع پنل.

هنگامی که شما را انتخاب کرده اند یک نوع پنل آن باریک پایین انتخاب خود را به شدت. شما ببینید توصیه های جدا شده در هر نوع پنل در راهنمای.

از نظر مدل های شما برداشت. Hisense U7B مشابه در کیفیت تصویر به ارزان B7500 یا حتی B7100 مدل. این یک اضافی پورت HDMI اگر شما نیاز به 4x HDMI در غیر این صورت دیگران تمایل به بهتر خرید.

LG تلویزیون های شما برداشت بیشتر یا کمتر همان تلویزیون است. هر تلویزیون در همان سری 7 در محدوده همان کیفیت تصویر. در راهنمای UM7450 مدل یکی من پیشنهاد می کنم به عنوان آن معمولا ارزانترین اما این که می گویند شما نمی خواهد پیدا کردن یک معامله بهتر در مدل های دیگر است. تفاوت جدای از زیبایی شناسی است UM7450 و باید سحر و جادو از راه دور و UM7600 و تا 4x HDMI به جای 3. دوباره بسیار شبیه به Hisense U7B شما لازم نیست به صرف پول بیشتر در این مگر اینکه شما نیاز به ویژگی های آن است.

در اینجا LGs spec sheet است که نشان می دهد باید دقیق تفاوت: LG_TV-LineUp_chart_2019.jpg (JPEG تصویر 2478 × 1765 پیکسل) – مدرج (53%)

John Lewis لیست UM7510 داشتن 4x HDMI اما خود را در برابر آنچه spec sheet می گوید بنابراین شما ممکن است بخواهید به بررسی دو با آنها در مورد این که اگر شما تصمیم به رفتن این مسیر از یک نوع IPS پنل.

تلویزیون در اندازه های مختلف می تواند کاملا متفاوت تصویر با کیفیت از یک دیگر. در 50″ و 400 پوند از تلویزیون های سری 8 مسابقات Hisense مدل در کیفیت تصویر در حالی که در 55″ این می تواند یک داستان کاملا متفاوت از شما نمی خواهد می دانم که این نوع از پانل است که می آید با تلویزیون ، من می خواهم پیشنهاد زیر را راهنمای و به دنبال مدل های پیشنهادی وجود دارد قبل از توجه به دیگران است.