چرا مردمی بیشتر استفاده از مانیتور استودیو?

مانیتور استودیو تمایل به سمت کوچکتر به طوری که آنها کار نمی کند به خوبی برای همه برنامه های کاربردی. بهترین برای حوزه نزدیک یا کوچک-ish ،

تا آنجا که تخت, بله برای مخلوط کردن شما نمی خواهید هر چیزی به رنگ موسیقی را مخلوط موسیقی بر اساس رنگ شما در حال شنیدن در سخنران سپس هنگامی که کسی گوش بر روی صفحه استریو رنگها رنگ به صدا کردن. به طوری …بله… شما می خواهید مانیتور استودیو به صدا خنثی و تخت می باشد.

اما… که نه لزوما آنچه که مردم می خواهند در خانه خود را. اگر شما نگاهی به نمودار پاسخ بسیاری از سخنرانان شما را پیدا خواهد کرد که آنها را افزایش باس کمی بالاتر ، چرا ؟ آسان است …. افرادی مانند باس.

آن است که تفاوت بین –

بلندگو که صدا به طور کلی خوب است.

و …

بلندگو که صدا خوب به شما.

چه خوب برای تلفن های موبایل عجیب و غریب به عنوان آن است که می گویند آن را نه لزوما آنچه برای تلفن های موبایل راست.

استودیو مانیتور و دیگر فعال سخنرانان کاملا فراموش جای خود را دارند. و آنها به طور کلی نیست که گران … همه چیز در نظر گرفته شود. اگرچه برخی بسیار گران استودیو مانیتور در بازار است.

در حالی که آنها باید خود را جای آنها قطعا نه در خدمت نیازهای همه مردم در همه زمان ها. اما آنها قطعا در خدمت نیازهای برخی از مردم برخی از زمان.

برای دسکتاپ و یا در اتاق کوچک به متوسط تلویزیون/فیلم سیستم را استفاده می کند. و می تواند در انجام یک کار بسیار خوب برای آن دسته از افراد یا موقعیت های که در آن شما می خواهید به شنیدن موسیقی به عنوان نزدیک که ممکن است به چگونه آن را در اصل صدا.

که احتمالا به همین دلیل فروش میلیون ها نفر از فعال بلندگو و مانیتور استودیو در هر سال است. کسی است که آنها را خرید و چون به آنها خدمت می کنند که فرد نیاز دارد.

استیو/bluewizard

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de