با xtz سینما سری

من فکر کردم این امر می تواند مفید برای شروع یک تاپیک جداگانه ای در با xtz سینما سری به طوری که آنها لازم نیست فقط رسیدن به خاک سپرده شد در کل با xtz صاحبان موضوع. اصلی من نظرات را می توان در اینجا یافت نشد.

که با xtz سخنران مالک موضوع بخش دوم | صفحه 35 | AVForums

به عنوان سریع کپی و چسباندن مرجع.

خب من فقط از دندانه دار کردن خانه, داشتن امتحان سینما سری. اولا باید بگویم آنچه کاملا خوب اختتامیه جشنواره صنعت چاپ است كه علاقه مندان از طریق و از طریق.

ثانیا من باید روشن چه هدف من است. برای چندین سال من تا به حال نسبتا زیادی غیر اختصاصی اتاق بسیار بزرگ طبقه ایستاده بلندگو و مرکز همه از کار اخراج شده توسط برخی از نسبتا مناسب و معقول تقویت. من چپ و راست و مرکز خرده فروشی در بیش از £7k.

من در حال حاضر بخش ساخته شده جدید اتاق اختصاصی و آن را بسیار کوچکتر در توسط 3m 5m. من می خواهم به نگه داشتن من موجود بلندگو در یک اتاق دیگر فقط برای hi fi و بنابراین نیاز جدید LCR سخنرانان به پشت یک جدید در صفحه نمایش.

در حال حاضر در اینجا می آید بخشی از مشکل. من می خواستم بلندگو که صدا به خوبی به عنوان من MA پلاتین بلندگو. اما نه تنها آنها را به بسیار ارزان تر (من اصلا دیگر £7k به صرف) آنها باید بسیار کوچکتر با توجه به اندازه اتاق و در صفحه نمایش.

در قلب من از قلب من می دانستم که آن را بسیار بعید است که من می تواند به تکرار تجربه صدای من MA platinums در یک جعبه در حدود یک دهم اندازه و یک پنجم قیمت.

من امتحان برخی از در دیوار سخنرانان در هفته گذشته که در مورد هزینه £450 و هر که استماع تایید کرد که در آن اندازه و قیمت من هرگز به این نوع از صدای من استفاده شده بود. آنها فاقد جزئیات و مرحله صدا بسیار کوچک بود.

سمت راست و سپس پاسخ ساده این است که این سخنرانان هستند چیزی کمتر از شگفت انگیز است. نه فقط در این نقطه قیمت آنها در اما در هر نقطه قیمت می باشد. انتظار نداشتم این من انتظار چیزی خوب است اما نه این خوب است. این چیزها صدا حداقل به عنوان خوب اگر نه بهتر از من MA پلاتین راه اندازی شده است.

من بازی صحنه که من بسیار آشنا با از هالک باور نکردنی و شوالیه تاریکی یعنی آنهایی که من استفاده کردم چند بار به تنظیم/تنظیم خود من سیستم در گذشته است. باید صادقانه عرض پنج دقیقه از گوش دادن به این سخنرانان و من تصمیم گرفتم من می تواند آنها را خرید. نبود یک مورد از تلاش برای گوش دادن به این که آیا آنها هر گونه خوب است آنها حق داشتند در صورت از دریافت کنید.

دندانه دار کردن اتاق بزرگ است احتمالا سه برابر اندازه از معدن. سخنرانان پر کل اتاق و من واقعا آن را در راه است که رک و پوست کنده گدا اعتقاد به داده خود را در اندازه متوسط. Dialogue برای تلفن های موبایل به مراتب بهتر از من MA PL150.

همه چیز را برای تلفن های موبایل راست. صدا خیلی باز خیلی منسجم بنابراین undistorted. صدای مرحله بزرگ است و من معنی بزرگ است. واقعا برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما را بشنود و در با کیفیت بالا سینما.

من نمی اغلب روان در مورد در مورد AV همه چیز به خاطر من استفاده می شود تبدیل به قانون از کاهش می گرداند. برخی از چیزهایی که بسیار خوب هستند اما آنقدر گران است که تبدیل شدن آنها به بی ربط به همه اما مگا غنی است. و بسیاری از چیزهایی هستند قیمت بسیار بالا است اما به نتایج متوسط. حتی اگر من خود را بسیار خوب کیت من بسیار مراقب باشید که چگونه من صرف پول نقد.

برای اولین بار در یک مدت زمان بسیار طولانی من با تجربه یک محصول است که من احساس می دهد بیش از آن طول می کشد. این بلندگو را کامل در پایان بالا سینما صدا در یک نقطه قیمت است که تقریبا ورود به سطح.

من مخالف کسی برای گوش دادن به این و نه دور دمیده شود مگر اینکه شما در بازار برای £10k+ بلندگو.

من به یک نکته هر چند. زمانی که من گوش به سیستم باس کمی نور برای من میل اما من فرض این بود که به سریع راه اندازی دندانه دار کردن تا به حال انجام و بقیه به جای بلندگو.

به طور کلی من کاملا حیرت زده و شگفت زده شده توسط این بلندگو می توانید انجام دهید. من می خواهم احساس می کنید که راه را حتی اگر آنها هزینه دو برابر اما در قیمت آنها غیر قابل باور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>