Yamaha V-685 کاهش صوتی از زمانی که تلویزیون (HDMI out) مجهز کردن

بنابراین من فقط یک V-685 هستم و با داشتن یک مشکل عجیب و غریب. من به طور کلی پخش موسیقی من به اپل TV (آخرین gen) اجرا می شود که به AVR از طریق HDMI. AVR خروجی به تلویزیون (8 سال به سامسونگ پلاسما). هنگامی که تلویزیون روشن است ، من هیچ مسائل. اما زمانی که من به نوبه خود از تلویزیون را خاموش کرده و در ادامه به پخش به تلویزیون اپل کاهش صدا برای 5-10 ثانیه در هر 30 ثانیه و یا پس. HDMI 1 کردن چراغ و بلندگو چراغ در AVR نمایش تمام برش زمانی که صدا می کند و دوباره با صدا به عنوان به خوبی.

تا کنون من می تواند از بین بردن این مسئله یا قطع HDMI از تلویزیون من و یا توسط airplaying به طور مستقیم به AVR. هوا پخش مستقیم جامد راهحل و من بیشتر در عادت جریان از طریق تلویزیون اپل به خاطر من آخرین گیرنده وحشتناک بود کیفیت صدا هنگامی که هوا بازی را به طور مستقیم. هنوز هم من مثل جریان به ATV برای برخی از دلیل. اما باز هم خوب کار می کند هنگامی که وجود دارد هیچ HDMI out متصل…شاید مسئله این است که از من در تلویزیون است ؟ عجیب به نظر می رسد هر چند.

من با HDMI و کنترل است که چیزی را تغییر دهید; خاموش شدن قوس و همچنین به عنوان خاموش HDMI کنترل به طور کامل. من فکر می کنم من تلویزیون خیلی قدیمی است برای استفاده از این ویژگی, به هر حال. من سفارش جدید HDMI بند ناف پس از همه من هستند و نه, بنابراین شاید آن HDCP موضوع ؟ من نمی دانم زیادی در مورد آن منطقه است.

می بینم بسیاری از مردم گزارش مسائل با Yamahas برش اما این به نظر می رسد متفاوت از آن به واسطه تلویزیون که روشن/خاموش. این مانند آن است که سنجش تلویزیون خاموش است در هر 30 ثانیه و interupts این outsignal.

قدردانی خود را با بچه ها افکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر