با عرض پوزش برای عدم به روز رسانی پیشرفت کند بوده است اما من ترجیح دادم من من زمان را به عنوان چند کیر یو پی اس که ممکن است :D

من به پایان رسید و هم شوی کابینت 1, 2 & 3 با امید فردا من می توانم کابینه چهار ساخته شده است فردا.

من شروع به دنبال در چگونه من می خواهم برای به دست آوردن تمام لبه های صاف به عنوان من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای گرفتن یک مکعب کامل است که نیاز به هیچ سنباده یا پیرایش. شما احتمالا می توانید اما من D. I. Y مهارت کافی به اندازه کافی :D

من که قرار بود به شن و ماسه همه چیز را خیط و پیت کردن اما من فکر می کنم این را کاملا خواهد شد برخی از زمان و همسایگان من در حال رفتن به می خواهید برای کشتن من وقتی که من به پایان رسید.

بنابراین به عنوان مت اشاره به زودتر خیط و پیت کردن و تمیز کمی به نظر می رسد گزینه خوبی اما من می توانید ببینید موضوع را با جلو گیج یا گمراه کردن.

من متصل شده اند یک تصویر من برچسب امیدوارم این خواهد شد آن را آسان تر برای من توضیح آنچه که من فکر می کنم خواهد بود که مشکل با استفاده از این خیط و پیت کردن تر و تمیز ،

اگر من اجرا خیط و پیت کردن تر و تمیز اما پایین لبه 1 من نیز برای اجرا نیاز به خیط و پیت کردن و تمیز کمی پایین لبه 2 است که در اثر 3 گرد بیش از لبه.

که من پیدا کردم آن را بسیار دشوار است حتی با brad nails & گیره برای دریافت قطعه دوم از جلو گیج یا گمراه کردن دقیقا باید دقیقا در جای مناسب با توجه به چگونه آن را شناور در اطراف بر چسب زمانی که شما گیره آن را به پایین حرکت می کند و یا زمانی که شما آتش براد ناخن در.

نیز وجود دارد که با اندکی تحمل در کاهش آنها به عنوان کمی به بزرگ (من صحبت کردن در 1 میلی متر یا کمتر)

با توجه به کمی ضعیف جلو گیج یا گمراه کردن قطعه ای که اجرا میکنم خیط و پیت کردن و تمیز کمی پایین لبه 2 من می خواهم برای صاف کردن لبه گرد توسط یک ناهموار مقدار تا مقدار از مواد را برداشته گرد لبه متفاوت خواهد بود از یک سمت به سمت دیگر.

این نگاه عجیب و غریب آن را به عنوان معتاد بود و حتی در سراسر کل این لبه بنابراین فکر من نیاز به استفاده از یک دور بیش بیت برای حل این مشکل ؟

مشکل این است که شعاع لبه گرد است بزرگتر از هر یک از این دور بیش بیت من با 1/2″ که بزرگترین.

چگونه می توانم پیدا کردن آنچه که اندازه دور بیش بیت من نیاز به یا من نزدیک این کاملا اشتباه راه است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im