Arcam AVR600 صاحبان موضوع قسمت دوم

Mr سنگ. من مطمئن هستم که اگر شما یک ترول یا نه. به من اجازه می دهد به استادانه درست شده. من صرف پول در Oppo

توسط EXAMPLENEWS در 7 مرداد 1399

Mr سنگ. من مطمئن هستم که اگر شما یک ترول یا نه. به من اجازه می دهد به استادانه درست شده. من صرف پول در Oppo چون من می خواستم یک جدید Oppo. من نمی گرداند AVR600 به یک دلیل و آن دلیل بود که به من گفته شد که این موضوع را می توان در سیستم عامل جدید میاد بیرون (این شد 2 سال پیش). من صبورانه منتظر تنها گفته شود که این اتفاق خواهد افتاد در تکرار بعدی از سیستم عامل و مهندسین در Arcam تا به حال آن را به عنوان اولویت بالا. سپس Arcam اطلاع من از یک سال پیش که سخت افزار جدید به روز رسانی خواهد رفع لرزش شدید موضوع است. آنها راست آنچه آنها درک نمی کنند در این زمان بود که سخت افزار خواهد بود با تاخیر 12 ماه; ظاهرا سونامی در ژاپن اضافه شده به این تاخیر. سپس 93 و 95 سری Oppos وارد با دو outs. من به فروش می رسد من 83 و خریداری عالی 95 عمدتا به دلیل باور نکردنی تصویری پردازش تراشه و البته Oppo عالی شهرت. من رابطه بسیار خوبی با من محلی Arcam فروشنده و پس از صحبت با او را در ظهر و همچنین Arcam من تصمیم به نگه داشتن Arcam و منتظر سخت افزار ارتقا دهید.


هیچ Milesey74 این هیچ ربطی به با چرخش اگر شما می خواهم به عنوان خوانده شده پست های دیگر من در این Arcam موضوع پس از آن شما خواهید دید که من بوده ام به صدا مشاوره.

تنها نکته ای که من ساخته شده بود و اگر آن را خیلی بد بود پس چرا چسبیدن به آن ، پس شما باید به تفصیل شرح داده که چرا پس از آن که به اندازه کافی منصفانه. من نمی دانم شما در حال حاضر به جای یک پایان بالا blu ray player یا هر یک از دیگر نقاط که شما در حال حاضر ساخته شده است. شخصا اگر از آن بود که بد من می خواهم که در نقل مکان کرد و من حرکت خواهد کرد اگر معدن ثابت نیست - صدای عالی افتضاح اشکالات این همه ما می دانیم.

در حال حاضر نظرات خود را در پردازش ویدئو من سر در گم. من حدس می زنم اگر شما در حال مشاهده بر روی 65 اینچ و یا کمتر از آن است که به احتمال زیاد قابل توجه نیست. من نمی دانم, من استفاده می شود هرگز من Arcam در یک صفحه نمایش کوچک نرم افزار. بنابراین من را به کلمه خود را برای آن. بنابراین همانطور که گفتم قبل, در بینی, تصویر, تصویری پردازش Bluray می تواند فقط به عنوان مهم به عنوان پردازش از دی وی دی. خواندن سریع چند bluray نقد و بررسی سایت تایید خواهد شد که همه blurays تسلط به همان اندازه که برخی پس از پردازش می تواند به بهبود منبع اصلی اما من مطمئن هستم که شما در حال حاضر آگاه از این.

هیچ 50inch اما آن را نیز یک با کیفیت 720p تنظیم شده است. من در حال حاضر گفت که من مشاهده بومی اغلب. در حال حاضر من آن را دیده اند در دیگر مجموعه های بومی و من به ذکر است که بسیاری از مردم آن را نمی بیند و فقط مانند پلاسما led - بدون آن نمی توان آن را خوب یا قابل قبول است اما این یافته ها در زندگی واقعی و مورد بحث در انجمن ها همه جا.

به من اعتماد کن اگر من یک فن از Arcam سپس من را نگه داشته و این واحد تا زمانی که من و نه من زحمت اضافه کردن من تجارب مثبت به انجمن. در نتیجه لرزش شدید یک موضوع است و حتی Arcam خود توجه داشته باشید که این یک مسئله است. آن یک موضوع است که شما می توانید زندگی می کنند ؟ خوب است که به شما و شما تنها. اگر شما در حال طرح ریزی تصویر و سپس از آن یک موضوع است و یکی است که به اعتقاد من نباید وجود داشته باشد در این سطح قیمت.

من با شما موافقم این باید یک کابوس در یک پروژکتور به خصوص خوب پروژکتور که هنوز بسیاری از مردم دوباره آن را بهانه ای برای عدم 23.967 هرتز.

من تنها دلیلی برای نگه داشتن معدن است زیرا تنها ارتقا تا آنجا که من می توانم بگویم که مهم است به اندازه کافی خواهد بود چیزی شبیه به سرود قبل / قدرت. با این حال پس از تغییر جایگزینهای و FW ارتقاء میآید اشک و چتری اما رفته نه 100% اما بیشتر که یکی دیگر از چیزی است که هرگز نباید آنها را کشیده تا زمانی هم است که عمدتا نه بر روی دیگر AVR است.

امید است که همه چیز را پاک من گفت که چرا اینتل انجام کار مشابه و مختلف تصویری دیگر فروشندگان این است که به بهانه این واقعیت اما برای پیدا کردن که چرا این اتفاق می افتد. من به طور جدی شک آن بوده است چرا که هر کس آن را طراحی احمق بود, بنابراین من می تواند تنها نتیجه آن یک پول / حرص و طمع موضوع است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب