اینتراخت فرانکفورت v بازل حقایق

دو سابق یوفا لیگ اروپا نیمه نهایی جفت شده اند را با هم در دور 16 به عنوان اینتراخت فرانکفورت, مناقصه برای رسید

توسط EXAMPLENEWS در 25 فروردین 1399

دو سابق یوفا لیگ اروپا نیمه نهایی جفت شده اند را با هم در دور 16 به عنوان اینتراخت فرانکفورت, مناقصه برای رسیدن به چهار گذشته برای دومین فصل های پی در پی رفتن سر به سر برای اولین بار در لیگ رقابت با بازل.

• اینتراخت ساخته شده آن را به عقب به لیگ اروپا مرحله حذفی این مدت با وجود از دست دادن بازی به عنوان بسیاری از آنها را به دست آورد در مرحله گروهی, اما آنها قانع کننده فاتحان سالزبورگ در این دور از 32 برنده شدن در این خانه پا 4-1 و رسم تاخیر در بازگشت ثابت 2-2 به لطف دو گل از مهاجم پرتغالی آندره سیلوا.

• بازل مسجل صلاحیت برای این دور از 32 با دو بازی به فراغت پس از انجام بیش از دو همکار گروه C مقدماتی ختافه در نهایت شکوه این بخش با 13 امتیاز. همچنین قایقرانی ساده برای طرف سوئیس در دور از 32 به آنها ضرب و شتم قبرس قهرمانان APOEL 3-0 دور و 1-0 در خانه.

جلسات قبلی
• اگر چه فرانکفورت و بازل ملاقات هرگز در یک مسابقه را انتخاب کنید و لذت بردن از شهرهای مربوطه می باشند آیا هر یک از دیگر در مرحله گروهی از افتتاحیه Inter-Cities Fairs Cup از 1955-58 هر طرف ارسال یک خانه بزرگ پیروزی فرانکفورت به عنوان برنده 5-1 در ماه ژوئن سال 1956 و بازل 6-2 یک سال بعد.

• اینتراخت هستند و در خانه شکست نخورده است به سوئیس مخالف در یک هشتم مسابقات (W3 D1) اگر چه خود گذشته چنین تجربه شد و در سال 1988 زمانی که آنها را ضرب و شتم ملخ 1-0 (همچنین در مجموع) در اروپا و جام برندگان جام اروپا در دور اول. فرانکفورت موفق به کسب سه چهار دو پا روابط برابر سوئیس باشگاه است.

• بازل را از دست داده اند هر چهار قبلی خود حذفی روابط در برابر مخالفان در آلمان و موفق شده اند فقط یک پیروزی در هشت بازدیدکننده داشته است به آلمان (D2 L5) دست خود را به آخرین سه بازی در کشور بدون نمره میان آنها یک 7-0 شکست بایرن مونیخ در 2011/12 لیگ قهرمانان اروپا دور 16, که باقی می ماند این باشگاه سنگین ترین اروپا شکست.

فرم راهنمای
اینتراخت
• فرانکفورت 14-بازی UEFA Europa League ماجراجویی در 2018/19 آورده به یاد ماندنی حذفی فاز برنده بیش از سه تیم که عبور کرده در اواسط فصل از لیگ قهرمانان اروپا – شاختار دونتسک Internazionale و بنفیکا – قبل از آنها بودند مورد ضرب و شتم در ضربات پنالتی در نیمه نهایی توسط برندگان احتمالی چلسی. که در اروپا اجرا شد و همراه با یک هفتم قرار داده شده در پایان بوندسلیگا.

• 1980 جام یوفا برندگان سوار بر این UEFA Europa League, مبارزات انتخاباتی در دومین دور مقدماتی ضرب و شتم فلورا تالین فادوتس و استراسبورگ برای رسیدن به مرحله گروهی برای بار سوم. شکست 3-0 در خانه آرسنال در هفته 1 آنها بهبود به ضرب و شتم ویتوریا SC دور و استاندارد لیژ در فرانکفورت اما پس از ارسال معروف 2-1 برنده در شمال لندن را از دست دادند در خانه ویتوریا و فقط فشرده از طریق به عنوان گروه F runners-up در نه امتیاز – نیم به عنوان بسیاری از آنها انباشته در فصل گذشته.

• پیروزی برابر سالزبورگ – حریف دیگری است که کاهش یافته است به رقابت از لیگ قهرمانان اروپا – بازگشت فرانکفورت به دور 16, که در آن آنها غلبه اینتر در فصل گذشته (0-0 ثانیه 1-0) در تنها قبلی کراوات در این مرحله از رقابت.

• اینتراخت صفحه اصلی رکورد در لیگ است W14 D3 L2 با هیچ ضرر و زیان تا آرسنال ضرب و شتم آنها را در Matchday 1. آنها شکست نخورده باقی می ماند در فرانکفورت در این رقابت در مرحله حذفی (W3 D3).

بازل
• داشتن برنده سوئیس سوپر لیگ هشت فصل به فصل در حال اجرا از 2009/10 به 2016/17 بازل به پایان رسید دوم به پسران جوان در هر یک از این گذشته دو کمپین. فصل گذشته آنها حذف از لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در مرحله مقدماتی.

• این فصل را دوباره از دست رفته در لیگ برتر مناسب یک دور-اهداف موفقیت در مقابل PSV آیندهوون در دوم دور مقدماتی قبل یک 5-2 در مجموع با شکست LASK. که به معنای انتقال به لیگ اروپا مرحله گروهی که در آن آنها باز با یک 5-0 صفحه اصلی پیروزی در برابر کراسنودار و سپس به خود جلب کرد 2-2 در Trabzonspor قبل از ضرب و شتم ختافه 1-0 در اسپانیا و 2-1 در سوئیس برای اطمینان اولیه صلاحیت.

• بازل, پیروزی در برابر APOEL گرفته و آنها را به لیگ اروپا دور 16 برای چهارمین بار. آنها موفق به کسب دو و از دست یکی از قبلی سه, روابط, ضرب و شتم زنیت (2-0 ثانیه 0-1) در فصل 2012/13 زمانی که آنها در رسیدن به نیمه نهایی و سالزبورگ در فصل 2013/14 (0-0 ثانیه 2-1) و اما از دست دادن احتمالی برندگان سویا (0-0 ثانیه 0-3) در 2015/16.

• برندگان در جاده سه بار از چهار 2017/18 UEFA Champions League, زمانی که آنها غالب در CSKA Moskva بنفیکا و رئال مادرید, بازل موفق به کسب تنها سه نفر از آنها نه اروپایی دور بازی پس (D1 L5). خود را به طور کلی دور رکورد در 11 لیگ حذفی مرحله بازی است W2 D4 L5 تنها موفقیت قبل از ماه گذشته برنده در نیکوزیا در آینده سالزبورگ در فصل 2013/14 دور 16.

لینک ها و چیزهای بی اهمیت
• فرانکفورت مربی آدی Hütter برنده سوئیس عنوان با پسران جوان در 2017/18 گذشته از او سه فصل در برن داشتن به پایان رسید و نفرات دوم به بازل در هر یک از این دو برای اولین بار. رکورد او در 12 بازی لیگ مقابل بازل بود W4 D3 L5.

• اینتراخت کاپیتان دیوید آبراهام سابق بازل, بازیکن, برنده سه لیگ داخلی عناوین و سوئیس دو جام با این باشگاه از 2008-12. سابق خود بازل تیمی شامل زمان اعضای تیم ملی والنتین استاکر, Fabian فرعی و Taulant Xhaka.

• وجود دو سوئیس بین المللی در فرانکفورت تیم ملی – هافبک Gelson Fernandes و Djibril افشانده. سابق برای بخش سیون در سال 2013 و دومی برنده های پی در پی سوئیس سوپر لیگ با پسران جوان در 2017/18 و 2018/19.

• بازل مدافع Eray Cömert ساخته شده خود را در سوئیس اولین بازی خود را در یک هشتم نهایی یورو 2020 مقدماتی در برابر جبل الطارق در کنار ایجاد در حالی که بازل سه نفر استاکر, Frei و لوکا Zuffi همه طولانی سوئیس بین المللی.

• استاکر (هرتا برلین 2014-18) و فرعی (ماینز 2015-18) که هر دو در آلمان به عنوان خود را بازل همکاران Zdravko Kuzmanović (اشتوتگارت 2009-13) و Kemal Ademi (دوشنبه دوم 2015-18).

• فرانکفورت مارتین Hinteregger و استفان Ilsanker هر دو داده های خود را بین المللی آغاز بکار اتریش توسط بازل مربی مارسل کلر و رفت و در تحت او در یورو 2016 فرانسه.

• ژاپنی هافبک Daichi Kamada که به ثمر رساند یک هتریک در اینتراخت را دور از 32 اول پرسپولیس برابر سالزبورگ مشترک پیشرو گلزن در این فصل لیگ اروپا گروه در مرحله نهایی با شش گل.

• اینتراخت را به پای پیروزی برابر سالزبورگ شد 18 خود را در لیگ, گروه مرحله نهایی به تنظیم یک رکورد جدید برای باشگاه آلمانی. آنها قبلا سطح بر 17 برنده با شالکه.

مربیان
• اتریش مربی Hütter منصوب شد اینتراخت فرانکفورت را به عنوان جانشین Bayern München-محدود نیکو Kovač در مارس 2018 داشتن فقط چراغ پسران جوان را به خود سوئیس لیگ قهرمانان اروپا در 32 سال. او ثابت کرد زیرک کسب پیشرو فرانکفورت به نیمه نهایی لیگ اروپا و بازگشت به اروپا از طریق بوندسلیگا. یک هافبک که صرف هفت سال با سالزبورگ بازگشت او به رهبری این باشگاه به یک داخلی در فصل 2014/15 پس از مدیریتی جادوها در Altbach و گردیگ. او پس از عبور از مرز به صرف بعد از سه فصل در برن.

• سابق سوئیس بین المللی هافبک که برنده 55 کلاه بین سال های 1982 و اولین و آخرین مسابقات یورو '96, کلر خود را صرف کل باشگاه های حرفه ای با ملخ از مادری خود زوریخ برنده هفت لیگ عناوین داخلی و پنج فنجان. اوایل سوئیس عنوان موفقیت به عنوان یک مربی با St Gallen و ملخ به دنبال جادوها در آلمان با کلن و بوخوم قبل از او را به عهده گرفت اتریش در سال 2011 در نهایت منجر آنها را به یورو 2016 فرانسه. او بازل سر مربی در ماه اوت سال 2018 برنده سوئیس در جام جهانی در اولین بازی خود در مبارزات انتخاباتی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب