چقدر مهم/مشکل خنک کننده است?

چرا که محبوب ترین PC عوامل شکل از لپ تاپ ها و تبلت ها محدود و در اندازه خود سیستم های خنک کننده پردازنده های م

توسط EXAMPLENEWS در 23 فروردین 1399
چرا که محبوب ترین PC عوامل شکل از لپ تاپ ها و تبلت ها محدود و در اندازه خود سیستم های خنک کننده پردازنده های مدرن طراحی شده برای اجرا در هر چه قابلیت های سیستم خنک کننده هستند.

یک MicroATX دسکتاپ مورد را باید فوق العاده بد طراحی شده به منظور برای یک CPU با این کولر سهام به خود را تعطیل با توجه به خنک کننده کافی.

کولر انتخاب پایین می آید به سر و صدا و به حداکثر رساندن عملکرد. میکرو ATX موارد زیادی با استانداردهای مدرن, بنابراین من می خواهم انتظار حداکثر عملکرد با سهام کولر. به خصوص اگر این دستگاه برای استفاده عادی که صرف زمان انتظار برای تعامل با کاربر به جای چیزی پردازش های خود را برای ساعت ها در پایان.

پل شمالی, VRMs حافظه و خنک کننده اورکلاک فقط علاقه.

M. 2 درایو های خنک کننده است که جالب تر به بالاتر عملکرد درایوهای حرارتی محدود و تنها در عمل حداکثر سرعت ~15 دقیقه استفاده مداوم (به طور فعال به خواندن و یا نوشتن مسائل در سرعت کامل).

از سوی دیگر M. 2 است که یک جریان اصلی شکل عامل شرکت درایو طراحی شده برای رسیدگی به ثابت خواندن و نوشتن تمایل به در آمده PCI-E و 2.5" عوامل شکل.

اگر شما سقوط به شکاف میان جریان اصلی و سازمانی ممکن است با توجه به ارزش.

در کوتاه مدت در یک نسبتا بزرگ و باز مورد مانند آن را برای تلفن های موبایل مانند شما با توجه به وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در مورد خنک کننده, مگر اینکه شما در حال انجام کاری غیر معمول سهام خنک کننده خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب