HUD آغاز سال 2020 دبیر جایزه برای خانه سالم رقابت

HUD شماره 20-023HUD امور عمومی(202) 708-0685 برای انتشارجمعهفوریه 12 سال 2020 HUD آغاز سال 2020 دبیر جایز

توسط EXAMPLENEWS در 24 فروردین 1399
HUD شماره 20-023
HUD امور عمومی
(202) 708-0685
برای انتشار
جمعه
فوریه 12 سال 2020


HUD آغاز سال 2020 دبیر جایزه برای خانه سالم رقابت
جایزه یک فرصت بسیار عالی برای برجسته کردن کار موفق در سطح ایالتی و محلی متقاطع
بهداشت و مسکن


واشنگتن - امروز ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) اعلام کرد که افتتاحیه این سال HUD دبیر جایزه برای خانه سالم. ترویج خانه سالم است که پرورش قوی و پر جنب و جوش جوامع و خانواده ها شده است یک اولویت برای وزیر کارسون در طول زمان خود را در HUD.

برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2015 HUD دبیر جوایز ارائه شده سالانه به افتخار پروژه های است که نمونه تعالی در پنج دسته بندی ها: مسکن مقرون به صرفه, طراحی, جامعه برنامه ریزی, تعاونی, عمومی/خصوصی تلاش های مسکن سالم نوآوری و حفظ تاریخی. این جوایز است که پروژه های افزایش کیفیت زندگی پایین و متوسط درآمد خانوار.

HUD " دفتر سرب خطر کنترل و سالم خانه (OLHCHH) با شرکای ملی بهداشت محیط انجمن (NEHA) در برگزاری رقابت های ملی. برندگان خواهد شد در NEHA سالانه آموزشی کنفرانس و نمایشگاه (15 ژوئیه سال 2020) در شهر نیویورک است.

"هر روز ما دریافت سهامداران و شرکای در حال کمک به مردم در جوامع خود را امن تر و سالم تر زندگی" گفت: HUD دبیر بن کارسون. "این جایزه یک راه برای تشکر از آنها و تشخیص همه بزرگ و موثر کار می کنند."

قبلا awardees از یک طیف از بخش شناخته شده است برای کمک به آنها. نمونه شامل انجمن های علمی و دانشگاه های شهری منجر بازرسی برنامه ها و مقامات مسکن. با توجه به چند وجهی طبیعت از خانه سالم زمینه وجود شش جایزه دسته بندی ها: سیاست نوآوری, صلیب, برنامه, هماهنگی, نوآوری در آموزش و پرورش و ارتباطات, تحقیقات فدرال کمک مسکن و خصوصي مسکن.

Awardees باید نشان دهد که برنامه های خود را تا به حال یک تاثیر فوق العاده ای در جوامع خود هستند و تکرار در محلات دیگر. معیار شامل مهم و سنجش سلامت اقتصادی و یا اجتماعی به بار آورده است. نامزد هستند با توجه مارس 10.

اطلاعات بیشتر از جمله مهلت واجد شرایط سازمان های دسته بندی جایزه قضاوت و بیشتر می توان در یافت: https://www.hud.gov/program_offices/healthy_homes/SecretarysAward.

###

هود ماموریت برای ایجاد قوی و پایدار و فراگیر جوامع و کیفیت خانه های مقرون به صرفه برای همه است.
اطلاعات بیشتر در مورد HUD و برنامه های خود را در دسترس است www.hud.gov و https://espanol.hud.gov.

برای کسب اطلاعات در مورد فرصت های مناطق, بازدید: https://opportunityzones.hud.gov/

شما همچنین می توانید اتصال با HUD در رسانه های اجتماعی و به دنبال کار کارسون در Twitter و Facebook و یا ثبت نام برای هشدار های خبری در HUD لیست ایمیل.

 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب