LASK v Manchester United حقایق

طولانی ترین کمپین اروپایی در اتریش باشگاه LASK تاریخ همچنان با دهان آبیاری صفحه اصلی ثابت در برابر منچستر یونا

توسط EXAMPLENEWS در 25 فروردین 1399

طولانی ترین کمپین اروپایی در اتریش باشگاه LASK تاریخ همچنان با دهان آبیاری صفحه اصلی ثابت در برابر منچستر یونایتد در پا برای اولین بار از UEFA Europa League round of 16.

• LASK بودند چشمگیر, UEFA Europa League مرحله گروهی تبهکار در پاییز در صدر گروه D به امن پس از کریسمس به فوتبال اروپا برای اولین بار قبل از گسترش مبارزات انتخاباتی خود را هنوز هم بیشتر با غلبه بر AZ آلکمار 3-1 در مجموع در دور 32 (1-1 a 2-0 ثانیه) با مهاجم Marko Raguz به ثمر رساند هر سه از اهداف خود است.

• ایران به پایان رسید در بالای UEFA Europa League, گروه, L, چهار نقطه روشن AZ, برای رسیدن به دور از 32, جایی که آنها غرق بلژیک لیگ رهبران Club Brugge 6-1 بیش از دو پا (1-1 یک 5-0 ثانیه) به کتاب چهارم ظاهر در این رقابت ها را دور 16.

جلسات قبلی
• LASK هرگز قبلا با آن مواجه انگلیسی باشگاه در لیگ رقابت است.

• ایران در حال شکست نخورده در هشت بازی قبلی برابر اتریش باشگاه (W7 D1) و در عین حال تن یک هدف در اتریش خاک که در آن آنها را به ثمر رساند هفت بار خود را بیشتر در سفر اخیر بازده 2-0 برنده در برابر اشتورم گراتس در گروه دوم مرحله 2000/01 لیگ قهرمانان اروپا.

فرم راهنمای
LASK
• نایب به سالزبورگ در اتریش بوندسلیگا در فصل گذشته LASK همچنین در یک هشتم رقابت برای اولین بار از سال 2000 اما حذف شد در دور اهداف Beşiktaş در لیگ سوم دور مقدماتی.

• LASK شروع این فصل اروپا سفر در لیگ قهرمانان اروپا سوم دور مقدماتی که در آنها ضرب و شتم بازل (2-1 a 3-1 ثانیه) قبل از از دست دادن به باشگاه بروژ (0-1 ثانیه 1-2 یک). که به معنای اولین حضور در لیگ اروپا مرحله گروهی که در آن آنها رونق برنده هر سه خانه بازی ها, ثبت نام 13 امتیاز و با شکوه یک گروه شامل سه اروپایی مدافعان در Sporting CP PSV آیندهوون و Rosenborg.

• این LASK برای اولین بار طعم بهار فوتبال اروپا. قبلی بهترین فصل در قاره رقابت بودند 1984/85 و 1985/86 زمانی که آنها به دور دوم جام یوفا.

• LASK باید برنده هفت هشت اروپایی, صفحه اصلی, بازی بیش از دو فصل گذشته با به ثمر رساندن 19 گل در این روند تنها شکست در آینده که در لیگ قهرمانان بازی کردن کراوات در برابر Club Brugge.

منچستر یونایتد
• سه بار قهرمان اروپا به پایان رسید و ششم در 2018/19 لیگ برتر که به معنای دسترسی مستقیم به لیگ اروپا. آنها در یک چهارم نهایی در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا, بیرون رفتن به بارسلونا (0-1 ثانیه 0-3) و پس از قابل توجه دور دوم 16-پا باز گشت در برابر پاریس سنت ژرمن (0-2 ثانیه یک 3-1).

• ایالات تمیز نگه داشته ورق در چهار لیگ اروپا, گروه وسایل این اصطلاح تامین امنیت صلاحیت با دو بازی به فراغت پس از انجام این دو بیش از Partizan (1-0 یک 3-0 ثانیه). اگر چه آنها از دست 2-1 در آستانه پایان دادن به این باشگاه 15-مسابقه شکست نخورده اجرا در رقابت ایالات امضا در سبک 4-0 صفحه اصلی پیروزی در برابر AZ که امن نقطه بالا در گروه L. در این زمان بود که باشگاه های مشترک بزرگترین پیروزی در جام یوفا/لیگ اروپا, اما آنها ساختگی است که در این دور از 32 دوم پا را 5-0 شکست Club Brugge.

• منچستر غول ظاهر شد و در لیگ اروپا دور 16 سه بار قبلا اما تنها برنده یکی از این روابط در برابر روستوف (1-1 یک 1-0 ثانیه) در 2016/17 در مسیر به بلند کردن جام. دو شکست آمد و قبل از آن در مقابل باشگاه ورزشی (2-3 ثانیه 1-2) در 2011/12 و داخلی در مصاف با لیورپول (0-2 a 1-1 ثانیه) در 2015/16.

• شیاطین سرخ' دور رکورد در 15 لیگ وسایل W5 D4 L6 از دست دادن در آستانه پایان دادن به هفت بازی شکست نخورده اجرا در سفر خود (W4 D3). از آنجا که به یاد ماندنی پیروزی در پاریس در بهار گذشته ایالات اروپایی دور رکورد W1 D2 L2 با تنها سه گل در پنج بازی.

لینک ها و چیزهای بی اهمیت
• منچستر یونایتد در ژانویه امضای برونو فرناندز گل پیروزی برای ورزشی در پیروزی 2-1 در برابر LASK در هفته 2. پرتغالی بین المللی مشترک پیشرو گلزن در این فصل لیگ اروپا گروه در مرحله نهایی با شش گل از جمله یکی برای ایران یک پنالتی که باز کرد به ثمر رساند و در پیروزی 5-0 برابر Club Brugge.

• LASK فرانسه مربی Valérien Ismaël در انگلستان از ژانویه تا اکتبر سال 1998 با کریستال پالاس داشتن پیوست لندن باشگاه از استراسبورگ برای ثبت هزینه.

• جیمز هلند (LASK) و سرجیو رومرو (منچستر یونایتد) در بلدیه با هم در 2009/10 هر چند سابق بازی هیچ رقابتی و مسابقات برای این باشگاه است.

• LASK شد یکی از شش باشگاه به خود را در لیگ اروپا مرحله گروهی اولین در 2019/20 و یکی از تنها دو همراه با ولورهمپتون واندررز را ساخته اند آن را از طریق به دور 16.

• منچستر یونایتد در یکی از دو سابق UEFA Europa League برندگان در این فصل دور 16, همراه با سه بار قهرمان سویا.

• LASK شکست مترسبورگ 1-0 دور آخر هفته گذشته به باقی می ماند شش امتیاز از مدافع عنوان قهرمانی سالزبورگ در بالای بوندسلیگا اتریش در حالی که ایالات ضرب و شتم منچستر سیتی 2-0 در اولدترافورد به تکمیل لیگ برتر دو محلی خود را در برابر رقبا و کشش خود شکست نخورده اجرا در تمام مسابقات به مسابقات ده (W7 D3).

مربیان
• سابق مرکزی مدافع که با شروع خانه-باشگاه شهر استراسبورگ Ismaël صرف بخش دوم کار خود را در آلمان, برنده داخلی دو با هم وردا برمن و بایرن مونیخ. نهایی خود را, باشگاه هانوفر به فرانسوی اولین فرصت مربیگری در شارژ از ذخایر و او را اشغال کردند یک نقش مشابه در ولفسبورگ بود که مربوط توسط یک طلسم مختصر به عنوان سر مربی در نورنبرگ. یکی پس از دیگری روی لئامت دادن کوتاه بود به عنوان مرد اصلی در ولفسبورگ از اکتبر 2016 فوریه 2017 او مطرح در اتریش به عنوان رئیس جدید از LASK در مارس 2019.

• سابق اولدترافورد مورد علاقه که وضعیت افسانه ای در باشگاه تایید شد با اضافه بار برنده جایزه در سال 1999 در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر بایرن Ole Gunnar Solskjær بازگشت به منچستر یونایتد به عنوان مدیر موقت در ماه دسامبر سال 2018 جایگزین خوزه مورینیو قبل از تامین این موقعیت را به صورت دائمی زیر مارس. سابق نروژ مهاجم بین المللی خود را مشهور درنده گلزن او برنده شش لیگ برتر عنوان به عنوان یک متحد بازیکن و تاسیس شهرت او به عنوان یک مربی در میهن خود با ملد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب